GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım - onarım - yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 26 Ocak 2018 Cuma günü İzmir'in 18 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Aliağa: 09:00 - 18:00 saatleri arasında Aşşağı Şakran Mahallesi, Köy İçi yöresi
09:30 - 11:00 saatleri arasında İskele Mahallesi, Akva Tek Balık Çiftliği, İka Asfalt, İka Su Deposu, İka Taş Ocağı, Hüseyin Efe, Turkcell, Aşağışakran, Vodofone Aşağışakran, Aşağı Şakran Mahallesi, Musa Murat, Güldem Tavukçuluk, Ali Eroğlu, Mustafa Şengül, Yüksekköy, Kapıkaya Mahalleleri, Şimşekler Geri Dönüşüm, Süsler İnşaat, 1, İrfan Çalışal, Demiryolu İş Sendikası, Halil Ekici, Kandemir ve Ark., Mücahit Sülün, Tariş, Selami Orhan, Aşağı Şakran İçme Suyu, Süsler İnşaat 2, Bahçedere, İZSU Yüksekköy, Abs Nakliyat, Demirkent, Hüseyin Efe, İZSU Bahçedere İçme Suyu, Mehmet Elibol, Abdurrahman Güncan, Medet Salkaya, Meniktan İnşaat ve çevresi
Balçova: 09:00 - 15:00 saatleri arasında Çakal Burnu, Mustafa Kemal Bulvarı, İnciraltı, Bahçelerarası Mahallesi, 1880 Sokak ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Seydiye, Mücahit, Özgürlük, Doğan Seyfi, Tanju Okan, Barış, Barış Manço sokaklar ve çevresi
Bayındır: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Çamlıbel Mahallesi tamamında ve Enerji Alanözel trafolarda
Bergama: 09:00 - 12:00 saatleri arasında Aşağıcuma Trafo 1, 2, 3, Aşağıcuma DM, Hacıhamzalar Trafo 1, Terzihaliller, 1, 2, Yukarı Cuma Trafo 1, Okçular, 1, 2, Hisarköy, Ayvatlar, Aşağıbey, 1, 2, 3, Kaplan Trafo 1, 2, Yukarı Bey Trafo 1, 2, Yukarıbey DM (Trafo 3), Çamavlu Trafo 1, 2, Güneşli Trafo 1, Karaveliler Trafo 1, 2, Kıranlı, Yukarıbey Sulama Trafo 1, 2, 3, Aşağıcuma Sulama Trafo 1, Mutlu Metin Özel Trafo İbrahim Gümüş, Milli Parklar, Çamavlu Kalk. Koop., Aşağıcuma İçme Suyu, Aşağıbey İçme Suyu, Yukarıbey İçme Suyu, Altan Granit, Mehmet Haşıl, Aşağı Bey Kalkınma Koop, Kaplan İçme Suyu, Muammer Ok, Rafet Kuştaşı, Kozak Bucağı Kalkınma Koop., Korzi Madencilik, Terzihaliller İçme Suyu, İZSU, İZSU Karavelliler Arıtma, Taşimpeks Granit Mermer, Hazer İnşaat, Granitaş Granit San.A.Ş., Mustafa Saraç, Cemal Günal, Nuray Turizm Endüstri, Hastaş Granit, İlhan Uçar, Feyzullah Ertan, Rota Granit, Mustafa Solak ve Ark, Mustafa Ertan, Nuri Şendur ve Arkadaşları, Kermes Tarım, Alsa Granit, Bergama Kozak Granit Maden, Hacıhamzalılar İçme Suyu, Süheyla Cömert, Atp İnşaat, Royal İç Dış Tic., Nadire Karaman, İsmail Erpulat, Halil Peker, Terzihalliler Muhtarlığı, İZSU Yukarıbey İçme Suyu, Erol Şentürk ve Ark., Muammer Ok, Hasbay Maden, Şaşmazlar Granit Nakliye, Berko Maden, Fettah Karasu, Ömer Karakaya, Raziye Cömert, Ö.Eğinka Granit Mad., Eğinka Granit, Granittaş, Niyazi Öztürk, Ünal Çetin, Şengül Kardeşler Madencilik Ltd., Karaveliler Sulama Trafo 1, Yukarı Cuma sulama trafosu 1
09:00 - 12:00 saatleri arasında Bayatlı Sitesi Bir Kısmı
Bornova: 08:00 - 18:00 saatleri arasında 1580, 1582, 1584, 1583, 1586, 1587, 1589, 1592, 1543, 1551, 1554, 1555, 1553, 1556, 1559 sokaklar ve çevresi
08:00 - 18:00 saatleri arasında 1650, 1656, 1658, 1660, 1661, 1661/2, 1662, 1664, 1665, 1666, 1668, 1669, 1670, 1671 sokaklar ve çevresi
08:00 - 18:00 saatleri arasında 1521/1, 1530, 1530/1, 1530/2, 1530/3, 1550, 1561, 1562, 1563, 1565, 1566, 1567, 1574, 1670, 1675, 1676 sokaklar ve çevresi
09:00 - 16:00 saatleri arasında Altındağ Mahallesi, 5705, 5707, 5708, 5706, 5708, 5703, 5711/15, 5711/13 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında TEİAŞ Ambarı
10:00 - 12:00 saatleri arasında İzyuva Konutları, Saraykent, İzyuva, 113/19 22, 25 sokaklar ve çevresi
Buca: 09:00 - 11:00 saatleri arasında Kaynaklar Köyü, Celal Selimler tarımsal sulama, Doğam Restaurant, Mehmet Nuri Salman, Aziz Çetinoğlu ve Arkadaşları, Merve Özbatır tarımsal sulama,
09:00 - 17:00 saatleri arasında 242, 242/23, 242/20, 242/19, 242/18, 242/4, 242/17, 242/2 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 222/50, 222/30, 222/22, 222/25, 222/16 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Osman Serden Geçti Caddesi bir bölümü, 677/12, 677/11, 677/13, 672/14, 672/13, 689/13, 672/37, 672/21, 672/20, 677/21 sokaklar ve çevresi
Çeşme: 09:00 - 12:00 saatleri arasında 16 Eylül Mahallesi, 3009, 3011 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Çakabey Mezarlığı, Çakabey Vericiler, Köpek Çiftliği
09:00 - 17:00 saatleri arasında Dalyan Mahallesi, Villa Sera Sitesi
Foça: 09:00 - 17:00 saatleri arasında 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 245, 247, 248, 249, 251, 253, 255, 257, 257 sokaklar, Mersinaki Caddesi bir bölümü, Gündoğdu, Nesrin Kahraman, Evin Dağ Çiçeği Sitesi çevresi
09:00 - 18:00 saatleri arasında Yeni Köy Küme Evleri ve çevresi
13:00 - 17:00 saatleri arasında 3, 401, 405, 3/1, 419, 421408, 407 sokaklar, Bağarası Çok Amaçlı Spor Salonu çevresi, Kazım Dirik Mahallesi'nin bir bölümü
Karabağlar: 09:00 - 17:00 saatleri arasında 5759/1, 2, 3, 5, 5760, 5760/5, 6, 8, 5761, 5774 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 5709/4, 5, 6, 5757, 5758, 5758/1, 5759, 5768 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 5661, 5683, 5683/1, 2, 3, 4, 5695, 5696, 5697, 5714/24, 25, 28, 5741/4 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 5714/1, 6, 31 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 3142, 3143, 5714/25, 27, 29, 30, 41, 44, 45, 46, 49, 50 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 5693, 5700, 5702, 5703, 5704, 5705, 5706, 5707, 5708, 5709/3, 5710, 5711 sokaklar ve çevresi
Karşıyaka: 09:00 - 11:00 saatleri arasında 204, 2040/3 sokaklar, Pamukkale Sitesi iç yolları
09:00 - 11:00 saatleri arasında 1671, 1748 sokaklar ve çevresi
09:00 - 12:00 saatleri arasında 1595, 1825 sokaklar ve çevresi
09:00 - 12:00 saatleri arasında Şehit Mustafa Tunçbilek, 1853/3, 1883, 1849/5, 1851/1 sokaklar ve çevresi
09:00 - 12:00 saatleri arasında 6182, 6192 sokaklar, Demirköprü Park İçi, Şehit Adem Aydoğan Park İçi ve çevresi
Kemalpaşa: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Trafo 9 (Eşref Atmaca sulama grubu), H. İbrahim Özışık sulama grubu, İkra Mühendislik Özel Trafo Vezir Yıldız sulama grubu trafosu, Emin İşçi sulama grubu trafosu, Hasan Cirit sulama grubu trafosu, Senar Şen, Teoman Avcıoğlu sulama grubu, Kudret Balcı
Kiraz: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Çömlekçi Mahallesi, Sergiyeri Sokak
Konak: 09:00 - 17:00 saatleri arasında 1220, 1221, 1228, 1229, 1233, 1235, 1237, 1238 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 1011, 1012, 1013, 1050, 1051, 5260, 5271, 5274, 5275, 5277, 5283, 5284, 5285, 5286, 5288 sokaklar ve çevresi
Menderes: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Yeniköy, Kuyucak, Seferihisar Orhanlı Mahalleleri
Menemen: 09:30 - 16:30 saatleri arasında Şehit Piyade Uzman Caddesi, 1281, 1262, 1271/1, 1279, 1266, 1268, 1271/2, 1262/1, 1260, 1269, 1272 sokaklar ve çevresi
13:00 - 15:00 saatleri arasında Çukurköy’ün tamamı
Narlıdere: 09:00 - 14:00 saatleri arasında Yeni Kale Mahallesi, Güzel, Korkmaz, Çiçek, Aktuğ sokaklar, Çeşme Otoban Yan Yolu bir bölümü, Takev Alman Okulu ve çevresi
Ödemiş: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Yeniceköy, Sekiköy, Seyrekli, Demircili, İlkkurşun, Benzinlik, Üzümlü, Çamyayla, Dereuzunyer, Karadoğan, Derebebekler, Ortaköy, Köseler, Süleymanlar, Tosunlar, Suçıktı, Yeniköy, Yusufdere, Kerpiçlik, Şirinköy, Kayaköy Mahalleleri
09:00 - 17:00 saatleri arasında Umurbey Mahallesi, Balabanlı Yolu Üzeri Kısmen
10:00 - 16:00 saatleri arasında Umurbey Mahallesi, Samsun Caddesi, Mesci, Hacı Sadık sokaklar
10:00 - 16:00 saatleri arasında Üzümlü Caddesi ve çevre sokaklar
10:00 - 16:00 saatleri arasında Birgi Mahallesi, Taşpazar yöresi
10:00 - 16:00 saatleri arasında Demircili Mahallesi
10:00 - 16:00 saatleri arasında Subatan Mahallesi
Seferihisar: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Tepecik Mahallesi Kavakdere Mahallesi ve özel trafolar