GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım - onarım - yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 13 Haziran 2017 Salı günü İzmir'in 18 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Aliağa: 09:00 - 10:30 saatleri arasında Yeni Mahallesi, Kazım Karabekir, Samurlu caddeleri, 649, 653, 661, 662, 667, 668, 669, 847, 821, 822, 937, Yavuz, Bayram, Gurbet sokaklar, Anadolu Lisesi ve çevresi
Bergama : 08:30 - 17:30 saatleri arasında Aşağıkırıklar Mahallesi, Köy İçi yöresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Zafer Mahallesi, Dikili Sultan Cad/Kocaahmet Sokak/İdrisağa Sokak
Buca: 08:00 - 17:00 saatleri arasında 28, 22, 35, 15, 9, 16, 18/1, 24 sokaklar ve çevresi
Çiğli: 08:00 - 18:00 saatleri arasında Egekent, 8819 Sokak ve çevresi
Gaziemir: 08:00 - 10:00 saatleri arasında Yeşil Mahallesi, 56, 57, 58, 650, 651, 652, 653, 654, 664 sokaklar Üzeri
10:00 - 12:00 saatleri arasında Yeşil Mahallesi 651, 652, 6532, 654, 655, 656, 663, 664 sokaklar
13:00 - 15:00 saatleri arasında Gazi Kent Mahallesi 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665 sokaklar
15:00 - 17:00 saatleri arasında Gazi Kent Mahallesi, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 sokaklar
Karabağlar: 09:00 - 17:00 saatleri arasında 52/19, 29, 130, 131, 132 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 9002/8, 9009/6, 9013, 9015, 9022, 9184/3 sokaklar ve çevresi
Karaburun: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Eğlenhoca, Dereağzı, İnecik Boyabağ, Ambarseki, Sasko, Saip ve özel trafolar
Karşıyaka: 09:00 - 10:00 saatleri arasında 1711, 1712, 1690, Tiyatro, 1713 sokaklar, Kemalpaşa Caddesi
10:00 - 11:00 saatleri arasında Kemalpaşa Caddesi, 1721, 1722, 1714, 1715 sokaklar ve çevresi
11:00 - 12:00 saatleri arasında 1714, 1690, 1715 sokaklar, Kemalpaşa Caddesi
Kemalpaşa: 07:00 - 10:00 saatleri arasında A.Aydın Erkurt, Ahmet Şahin, Ahmet Türköz, Akkaya Çiftlik, Akşan Etüd Müşavirlik, Ali Arıcı, Altab Tütün, Altay Aral, Arkent Konutları, Atatürk Mah Tr-1, Tr-2, Avea, Ayşe Akdemir, Bayram Aslan ve Ark, Caner Turan, Çiniliköy Tr-1, Tr-2, Tr-3, Tr-4, Doğakent Çiftlik Evleri, Dsi, Ekolojik Köy Evleri, Ekrem Al, Emel Kargaoğlu, Erkan Akpınar, Feridun Kılıç Sulama Grubu Tr-1, Tr-2, Funda Önçağ, Gürses Tavukçuluk, Güven Yalçın, H. Yavuz, İ. Özen, Halit Baş, Hamit Karaman, Hasan Çelik, Hayal Sitesi Tr, Herko Gıda, Huzuryurdu Koop trafosu, Hüseyin Kolat, Hüseyin Pekcan trafosu, Işık Tuğlular, İbrahim Durut, İbrahim Sarıbaşak, İftar Kurnaz, Kemal Soydan, Kemalpaşa Ekolojik Köyevleri Sitesi, Kerem Yıldız, Kervan Gıda, Kutlu Dirik, Mehmet İnam, Muhammet Bülbül, Mustafa Çiftçi, Nazarköy Tr-1, Nesim Bozdağ, Nimet Aynur Ertaş, Onur Yetkin, Ozan Akdağ, Ömer Uzun ve Ark., Örnekköy Tr-1, Tr-2, Tr-3, Tr-4, Tr-5, Tr-6, Pakmaya Ülkü Hızal, Ramazan Deve, Sağlıklı Yaşam Sitesi trafosu, Semih Ferrahoğlu, Sinan Aydın, Şirzat Doğru, Talat Elmas, Tekinler Tarım, Tropikal Sitesi trafosu, Tuncay Yıldız ve Arkadaşları, Turkcell, Umur Birgili, Ülker Dikmelik, Refik Gale, Ümran Baradan, Yeni Yaşamkent, Yeşillik Mah Tr-1, Yukarı Kızılca Köyü Slm Koop, Yukarı Kızılca özel trafosu, Yukarı Kızlıca Su Koop, Yusuf Zıraman Sulama Grubu Tr-1, Tr-2
Kınık: 10:00 - 13:00 saatleri arasında Poyracık, Kınık, Cumalı Sulama Bölgeleri ve özel trafolar
Kiraz: 08:30 - 17:30 saatleri arasında İğdeli Mahallesi
Konak: 08:00 - 10:00 saatleri arasında Gaziler Caddesi, İzsu 7 Pompası, İzsu 8 Pompası, İzsu 9 Pompası sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Hasan Özdemir Sokak, 697/11, 700/1, 731/3, 6, 8, 737/4, 5 sokaklar ve çevresi
Menderes: 07:00 - 07:30 saatleri arasında Develi, Küner, Altıntepe, Eşen mahalleleri
15:00 - 16:00 saatleri arasında Tekeli, Fevzi Çakmak, Atatürk mahalleleri
Menemen: 08:30 - 16:00 saatleri arasında Ahıdır, Kazımpaşa, Seydınasrullah, Zafer, Tülbentli mahallelerinin tamamı ve çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 sokaklar ve çevresi
Narlıdere: 09:00 - 13:00 saatleri arasında Muhtar Hüseyin Çıkmazı, Kızılırmak, Halk, Ergin, Kule, Defne, Bademlik Yaprak, Çiçek, Yonca sokaklar
Ödemiş: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Demircili Mahallesi
09:30 - 17:30 saatleri arasında Horzum Mahallesi
Seferihisar: 09:00 - 11:00 saatleri arasında Seferihisar Belediye ve Turabiye 32/3 52/1, 52/2, 32/1 sokaklar ve çevresi
11:00 - 12:00 saatleri arasında Camikebir Mahallesi, 19 Mayıs Parkı ve Şehit General Temel Cingöz Caddesi ve çevresi
12:00 - 13:00 saatleri arasında Camikebir Mahallesi, 97/6, 97/9, 97/10 Sokak ve çevresi
13:00 - 14:00 saatleri arasında Camikebir Mahallesi, Seralar, 85, 85/3, 85/7, 85/4, 85/5, 85/6 sokaklar ve çevresi
Urla: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Gülbahçe Mahallesi, 12097, 120102, 12100, 12100/1, 12067 sokaklar ve çevresi