GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım - onarım - yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 20 Ekim 2017 Cuma günü İzmir'in 15 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Bayraklı: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Fuat Edip Baksi, Bayraklı, Çiçek mahalleleri, 1610, 1631, 1637, 1637/6, 7, 8, 1637/10, 1637/ 22, 2062, 2067, 2068, 2069, 2076, 2083, 2083/1, 2088, 2089, 2091 sokaklar ve çevresi
Bergama : 09:00 - 11:00 saatleri arasında Ahmet Özdalkıran, Ahmetbeyler Dm, Ahmetbeyler içme suyu, Ahmetbeyler köyü trafosu, 1, Ahmetbeyler toprak sulama Koop., Ahmetbeyler toprak sulama trafosu-2, Ahmetbeyler toprak sulama trafosu-3, Akçenger köyü trafosu, Ali Osman Tetik, Ramazan Çelik, Ali Rıza Eresen, Alibeyli içme suyu, Alibeyli köyü trafosu, Alibeyli Mezarlık sulama trafosu, Alibeyli tarımsal sulama tamamı, Arif Aras ve arkadaşları, Arif Özlü, Aşağı Ilgındere köyü trafosu, Avea Zağnos, Avunduruk köyü, Ayaskent içme suyu, Ayaskent-1 trafosu, Ayaskent-3 trafosu, Ayaskent, 5 trafosu, Ayhan Kurşun, Aziziye, Aziziye sulama trafosu-1, Aziziye toprak sulama trafosu-1, Aziziye toprak sulama trafosu-2, Bahriye Belli, Bahti Adalı ve arkadaşları, Birgül Harman, Burcu Gıda Kök, Cihan Uyar, Turgay Yılmaz, Çaltıkoru köyü trafosu, Çamtepe sulama trafosu-1 (Mustafa Kaya ve Arkd), Çeltikçi içme suyu, Çeltikçi köyü trafosu, Çinge Çay Boyu sulama trafosu, Çitahmetbeyler trafosu-1, Çitahmetbeyler trafosu, 2, Çobanlar köyü trafosu, Dereköy trafosu, Dericioğlu Çırçır, Doğancı içme suyu, Doğancı trafosu, Durmaz Karlımadra, Eğiller içme suyu, Eğiller içme suyu, Eğiller köyü trafosu, Ekizler köyü trafosu, Engin Atıcı, Ziya Özmen, Eskar Demir Çelik, Ferizler Sulama tamamı, Ferizler trafosu, Fikret Ürper, Gılman Özlü, Göçbeyli Dm, Göçbeyli Gerdeme yöresi tarımsal sulama trafosu, Göçbeyli içme suyu, Göçbeyli toprak sulama tamamı, Göçbeyli trafosunun tamamı, Gökçeyurt trafosu, Gültepe içme suyu, Hacıkırı sulama trafosu, Hacılar köyü trafosu, Hadi Acar, H.Ali Dallık ve Arkd, Halil Çoban, Halil İbrahim Karadeniz, Halil İbrahim Meşe, Halil Turgut tarımsal sulama, Halilağalar köyü trafosu, Halim Akkaş, Halit Çiftçi ve arkadaşları, Hamzalı Süleyman trafosu, Hasan Kaçarer, Hasan Karadiken, Hayrettin Helvacı ve arkadaşları, H.İbrahim Helvacı sulama trafosu, Hikmet Aktaş, Hikmet Demirkol, Mesut Öztürk, Hilmi Tetik, Ali Demircioğlu, Hüsameddin Biçer, Hüseyin Bozkurt, Hüseyin Buyacı, Hüseyin Şahin ve arkadaşları, Hüsnü Derya Paksoy, H.Vedat Pişirici, Ilgındere içme suyu, İbrahim Diker ve Ali Turhan, İbrahim Süz ve arkadaşları, İneşir içme suyu, İneşir köyü trafosu, İneşir Mahallesi trafosu, İsmail Bağıt, İsmail Örgü, İZSU Çaltıkoru içme suyu
09:00 - 11:00 saatleri arasında Necati Uçak, Necdet Eşfer, Necdet Suner, Oruçlar köyü trafosu, Örenli içme suyu, 1, Örenli içme suyu, 2, Örenli içme suyu-3 trafosu, Örenli köyü trafosu, Özbatılılar, Özgür Demir, Fevzi Özer, Paşaköy, Paşaköy içme suyu, Ramazan Hekim, Recep Özkan ve arkadaşları, Refik Söz ve arkadaşları, Sadullah Ürper, Sarıcalar içme suyu, Sarıcalar köyü trafosu, Sarıcalar Sulama Birliği trafosu, Sarıcalar toprak sulama trafosu-1, Sarıcalar toprak sulama trafosu-2, Sarıcalar toprak sulama trafosu-3, Sarıcaoğlu köyü trafosu, Seksenler sulama trafosu-1, Seksenler sulama trafosu-2, Sınırada köyü trafosu, Sultan Salça, Şükrü Özçoban, Tariş, Tartaş, Tepetarla sulama trafosu-1, Tepetarla sulama trafosu-2, Tevfik Poyraz, Tırmanlar köyü trafosu, Tırmanlar sulama trafosu-2, Tırmanlar Sulama(Ali Buyacı ve arkadaşları) trafosu-1, Topallar içme suyu, Topallar köyü trafosu, Troas Madencilik, Turkcell, Turkcell Paşaköy, Turkcell Zağnos, Turkcell, 3 Dereköy, Üçtepe köyü trafosu-1, Ürkütler köyü trafosu, Vodafone, Yalnızdam içme suyu, Yalnızdam köyü trafosu, Yayılgan trafosunun tamamı, Yoğurtdöken köyü Yukarı Ilgındere köyü trafosu, Yukarıkırıklar, Yusuf Eskici, Yüksel Doğan, Yüksel İba, Kadir Kutlu, Zağnos Araplı sulama trafosu, Zağnos köyü trafosunun tamamı, Zağnos Sulama trafosunun tamamı
09:00 - 11:00 saatleri arasında İZSU Genel Müdürlüğü. Yukarı Kırıklar içme suyu, İZSU Yukarı Kırıklar içme suyu, Kadıköy Çerkezbükü trafosunun tamamı, Kadıköy Çerkezbükü trafosu-4 (Necati Çoban ve arkadaşları), Kadıköy Taşköprü trafosu, Kadıköy Taşköprü trafosu, Kadıköy trafosunun tamamı, Kale Ardı, Kamil Dilaver, Kamil, İbrahim Korucu, Karabudak Tarım-1, Karabudak Tarım, 2, Karalar köyü trafosu, Karalarbaşı köyü trafosu, Karayer sulama trafosu, Kargılık sulama trafosu, Katrancı köyü trafosu, Kırcalar Dm, Kırcalar içme suyu, Kırcalar köyü trafosu, Koçoğlu Çaltı Koru Barajı, Kovalık sulama trafosu-1, Kovalık sulama trafosu-2, Kovalık sulama trafosu-3, Kovalık sulama trafosu-4, Kozluca içme suyu, Kozluca toprak sulama trafosu-2, Kozluca toprak sulama trafosu-3, Kozluca toprak sulama trafosu-1, Kozluca Tr1, Levent Özgün Bozalp, Mahmudiye köyü, Mehmet Hayta, Mehmet İlhami Derici, Mehmet Yavuz, Mehtap Arık, Muhittin Okur ve Arkadaşlar, Murat Fırat, Murat Karaipekli ve arkadaşları, Muratlar köyü trafosu, Mustafa Dilber, Mustafa Karakuş, Mustafa Karakuş, Mustafa Lökçüler ve arkadaşları, Mustaka Çalışkan, Rıdvan Kıran, Nazmiye Çelik, Necati Çoban
11:00 - 17:00 saatleri arasında Çitköy, Dağıstan, Ahmetbeyler, Doğancı, Ayaskent, Ferizler
Buca: 08:00 - 10:00 saatleri arasında 204/19, 63, 204/25, 62/1, 62, 62/2 sokaklar ve çevresi
10:00 - 12:00 saatleri arasında 63, 63/3, 60, 61, 63/1, 63/2 sokaklar ve çevresi
13:00 - 15:00 saatleri arasında 76, 74, 83, 75, 81, 91, 90, 78 sokaklar ve çevresi
15:00 - 17:00 saatleri arasında Özmen Caddesi'nin bir bölümü, 80, 89, 82, 91, 232 sokaklar ve çevresi
Çiğli: 09:00 - 12:00 saatleri arasında 8010, 8214 sokaklar ve çevresi
Foça: 08:30 - 16:00 saatleri arasında Yeni Foça, Fevzi Çakmak Mahallesi'nin bir bölümü, Oruç Reis, Ali Stair, Değirmendere, Cumhuriyet Caddesi Bir Kısmı, Gelincik, Begonya, Efsane, Tomurcuk, Soğuk sokaklar ve çevresi
Karabağlar: 09:00 - 11:00 saatleri arasında 9121/1, 9123/6, 9125/2, 4, 9139/5, 9154/1, 2, 9180 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Eski İzmir Caddesi, 3658, 3893, 3893/1, 3, 3899, 3899/1, 4, 3901 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 3848/4, 3948, 3948/2, 3, 3987/1, 3988/2, 3, 3990, 3990/1 sokaklar ve çevresi
12:00 - 15:00 saatleri arasında 108/8, 11, 48, 49, 51, 188/4 sokaklar ve çevresi
20:00 - 22:00 saatleri arasında 9193, 9195/1, 4, 5, 6, 8, 9218, 9246, 9300 sokaklar ve çevresi
Karaburun: 09:30 - 13:00 saatleri arasında Kaynarpınar trafosu1, Kaynarpınar Mahallesinin Bir Kısmı (MERKEZ)
Kemalpaşa: 09:00 - 15:00 saatleri arasında Gökçeyurt köyü
Kiraz: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Çömlekçi Mahallesi
Konak: 16:00 - 19:00 saatleri arasında 25, 40, 43, 218 sokaklar ve çevresi
Menderes: 06:00 - 08:00 saatleri arasında Menderes Merkez, Gazi Paşa, Gölcükler, Kemalpaşa, Cüneyt Bey, Altıntepe, mahalleleri
08:00 - 10:00 saatleri arasında Menderes Merkez, Orhanlı, Akçaköy, Yeni Köy, Dereköy, Barbaros, Pirentepe, Bahçecik, Küner mahalleleri
08:00 - 18:00 saatleri arasında Küner, Develi, Tekeli, Altıntepe mahalleleri
Menemen: 08:30 - 15:00 saatleri arasında Kır Mahallesi'nin tamamı
15:00 - 17:00 saatleri arasında Bozalan, Süleymalı, Telekler, Görece, İğnedere mahalleleri, Suleyman Tuna, Süleyman Gündoğdu., Selahattin Acar sokaklar ve çevresi
Ödemiş: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Subatan Mahallesi'nin bir bölümü
09:00 - 17:00 saatleri arasında Emmioğlu Mahallesi, Müftüler Sokak ve Çevresi
Tire: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Çınardibi Mahallesi'nin tamamında ve Enerji Alan Özel Trafolarda
09:00 - 15:00 saatleri arasında Dibekçi, Çeriközü mahalleleri
09:00 - 17:00 saatleri arasında Ülkü Caddesi, Ufuk, Hilal, Sema, Manolya, Şen sokaklar
Torbalı: 10:00 - 15:00 saatleri arasında Yazıbaşı Mahallesi, Karınca, Mine, 9303, 103 Cemal Gürsel, Vatan sokaklar