Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 30 Haziran 2016 Perşembe günü İzmir'in 18 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Aliağa: 06:00 - 11:00 saatleri arasında Helvacı Mahallesinin Tamamı, M.Kemal Atatürk, M.Sevindik, Mimar Sinan, Yavuz Selim, Mithat Paşa Caddeleri, 2200, 2400, 2600 Lü sokaklar ve çevresi
Bayındır: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Çenikler, Alanköy, Lutuflar, Karahayıt, Kabaağaç, Gaziler mahallerinin tamamı ve çevresindaki özel trafolu aboneler
Bayraklı: 09:00 - 16:00 saatleri arasında 1914, 1915, 1916, 1917, 1918 sokaklar ve çevresi
10:30 - 16:30 saatleri arasında Ankara, Haşim İşcan, Kurtuluş Caddeleri, 221, 222, 223, 224, 259/1, 263/1 sokaklar ve çevresi
Bergama : 09:00 - 10:00 saatleri arasında Hisarköy Mahallesi
09:00 - 11:00 saatleri arasında Gazi Osman Paşa Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, 4. Sokak, 5. Sokak, 19. Sokak, 20. sokaklar Civarları
09:00 - 16:00 saatleri arasında Kozluca, Aşağı Ilgındere, Yukarı Ilgındere, Muratlar, Yalnızdam Mahalleleri, İçme Suları Ve Civardaki Sulamalar
18:00 - 19:00 saatleri arasında Hisarköy Mahallesi
Bornova: 08:00 - 10:00 saatleri arasında Kavaklıdere Mahallesi, İncir, Kavak, Rüzgar, Dilek, Akgün sokaklar ve çevresi
10:00 - 12:00 saatleri arasında Yeşilçam Mahallesi, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2012, 2013 sokaklar ve çevresi
13:00 - 15:00 saatleri arasında Pınarbaşı Mahallesi, 7039, 7055, 7056, 7056/1, 2, 3, 7056/5, 7058, 7064 7055/2, 7058/3, 7056/5, 7064 sokaklar ve çevresi
15:00 - 17:00 saatleri arasında Doğanlar Mahallesi, Okul, 1410, 1443, 1543, 1537, 1450, 1452, 1453, 1454, 1455, 1457, 1453/1, 1580, 1550, 1456, 1401, 1405, 1409, 1444, 1401/1 sokaklar ve çevresi
Buca: 08:00 - 09:00 saatleri arasında Seyhan Mahallesi, 641/5, 641/3, 641/2, 641/4 sokaklar ve çevresi
08:00 - 13:00 saatleri arasında Kozağaç Mahallesi, 276/1, 282/1, 6, 7, 10, 239 sokaklar ve çevresi
08:00 - 16:00 saatleri arasında Mustafa Kemal Mahallesi, 694, 686/9, 686/21, 694/48 sokaklar ve çevresi
09:00 - 10:00 saatleri arasında Yeşilbağlar Mahallesi, 637/35, 637/36, 637/19, 637/65 sokaklar ve çevresi
10:00 - 11:00 saatleri arasında Yeşilbağlar Mahallesi, 647/1, 637/55, 647/54, 647/53, 289 sokaklar ve çevresi
11:00 - 12:00 saatleri arasında Fırat Mahallesi, 272/3, 272/9, 272, 272/5 sokaklar ve çevresi
Çeşme: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Reisdere Köyü, Yeni İştur Sitesi, At Çiftliği, Murat İleri, Kudret Erdem, Şölen Beton, Çim Beton, Huzur Kent, Tomris Ataman, Agritrade Ltd. Şti.
Gaziemir: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Gazi Mahallesi, Önder Caddesi, Önder Caddesi Çıkmazı ve çevresi
08:00 - 16:00 saatleri arasında Atıf Bey Mahallesi, Ferudun Pözüt Caddesi, Abdül Hamit Yavuz Caddesi, 6, 6/ 1, 2, 3 sokaklar üzeri
Güzelbahçe: 09:00 - 17:00 saatleri arasında 2427/1, 2460, 2427 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Ata Caddesi, 745, 806 sokaklar ve çevresi
Karabağlar: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Limontepe Mahallesi, 9687, 9687/1, 9687/3, 9688, 9688/1, 9689, 9740, 9896, 9656, 9673, 9677, 9685, 9686/1, 9690, 9692, 9706 sokaklar ve çevresi
08:00 - 16:00 saatleri arasında Karabağlar Mahallesi, Yeşillik Caddesi, 4033, 4055, 4057, 4058, 4060, 4155, 4157, 4158, 4158/1, 4160, 4184, 4185 sokaklar ve çevresi
Karşıyaka: 08:00 - 16:00 saatleri arasında 6181, 6182, 6170, 6192, 6221/9, 6205, 6204, 6181/1, 2, 3 sokaklar ve çevresi
08:00 - 16:00 saatleri arasında 7194/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 sokaklar ve çevresi
08:00 - 16:00 saatleri arasında 6006, 6007, 6008 sokaklar ve çevresi
Kiraz: 08:30 - 16:30 saatleri arasında Olgunlar Mahallesi Avgan yöresi
Konak: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Mehtap Mahallesi, 3620, 3632, 3633, 3634 sokaklar ve çevresi
08:00 - 16:00 saatleri arasında Lale Mahallesi, 1433, 3564, 3565, 3567, 3570, 3570/1, 2, 4, 7, 8, 3571, 3572, 3574, 3582 sokaklar ve çevresi
08:00 - 16:00 saatleri arasında Küçükada Mahallesi, Gürçeşme Caddesi, 3526, 3550, 3552, 3553, 3554 sokaklar ve çevresi
09:00 - 09:45 saatleri arasında Yenigün Mahallesi, Gazi Osman Paşa Bulvarı, 1307, 1309, 1310 sokaklar ve çevresi
10:00 - 10:45 saatleri arasında Yenigün Mahallesi, Fevzi Paşa Bulvarı, 1313, 1315, 1316 sokaklar ve çevresi
11:00 - 11:45 saatleri arasında Akdeniz Mahallesi, Ş. Fethi Bey, Halit Ziya Caddeleri, 1328 sokaklar ve çevresi
13:00 - 13:45 saatleri arasında Akdeniz Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, Vali Kazım Dirik Caddesi, Şehit Fethibey Caddesi sokaklar ve çevresi
14:00 - 14:45 saatleri arasında Akdeniz Mahallesi, 1347, 1348, 1349 sokaklar ve çevresi
15:00 - 15:45 saatleri arasında Kültür Mahallesi, Ş. Nevres Bey Bulvarı, 1375, 1377 sokaklar ve çevresi
Menderes: 09:00 - 13:00 saatleri arasında Karakuyu Mahallesi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Özdere, Çukuraltı Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Merkez çevresi, 14 Evler ve çevresi
Menemen: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Ay, Hak Dericilik, Mehmet Tokul, Hüseyin Balkanlı, Mustafa Oktar ve çevresi
08:30 - 17:00 saatleri arasında 925, 926, 927 sokaklar ve çevresi
Ödemiş: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Balabanlı Ovası
09:00 - 17:00 saatleri arasında Güney Mahallesi'nin bir bölümü
09:00 - 17:00 saatleri arasında Hamamköy Mahallesi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Gölcük Mahallesi, Bayırboğaz yöresi
Tire: 09:00 - 15:30 saatleri arasında grup sulama ve özel sulama trafoları ile hayvan çiftlikleri
09:00 - 16:00 saatleri arasında Kızılcahavlu
09:00 - 17:00 saatleri arasında Hasan Küçük sulama aboneleri, Kabaklı yöresi, Ekinlik yöresi, Taştepe yöresi
Torbalı: 08:30 - 15:00 saatleri arasında Ayrancılar Mahallesi, Abdi Gülten sulama aboneleri