Ana Sayfa Güncel Haberler İAOSB’nin yeni başkanı Cenk Karace oldu

İAOSB’nin yeni başkanı Cenk Karace oldu

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nin (İAOSB) olağan genel kurulunda yönetim kurulu yenilendi. İAOSB Yönetim Kurulu Cenk Karace’nin başkanlığında Cem İnam, Melih Dirin, Fesih Demirer ve İlker Ergüllü’den oluştu.

İAOSB 21. Olağan Genel Kurulu 27 Şubat 2023 günü İAOSB Bölge Müdürlüğü’nde toplandı. Toplantıda yapılan seçimde iki liste yarıştı. 2003 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Hilmi Uğurtaş’ın listesi 170 oy alırken, Cenk Karace’nin oluşturduğu liste 179 oyla seçimi kazandı.

İAOSB’nin yeni başkanı Karace, Hilmi Uğurtaş başkanlığında İAOSB’ye 20 yıl boyunca hizmet veren tüm yönetim kurulu üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Uğurtaş da yeni yönetimi kutlayarak her zaman kendilerine destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nin evi gibi olduğunu belirten Karace, “Burası hepimizin mabedi. Aldığımız bayrağı daha yukarıya taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi. Karace, “Yeni yönetimin gücüne, yeni enerjinin kuvvetine inancımız tam. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgemizde hayata geçirmeyi planladığımız projelerimiz için heyecanlıyız” diye konuştu.

İLİŞKİLİ YAZILAR
- Advertisment -
 

EN ÇOK OKUNANLAR