Ana Sayfa Güncel Haberler TTI İzmir turizm profesyonellerini buluşturacak

TTI İzmir turizm profesyonellerini buluşturacak

TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi 8-10 Aralık 2022 tarihlerinde Gaziemir’de Fuar İzmir’de başlayacak. Turizm Fuarı ile eş zamanlı olarak 8-11 Aralık 2022 tarihlerinde 2.TTI Outdoor Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı da açılacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık ortaklığında düzenlenen 16. TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi, dünyanın dört bir yanından turizm profesyonelleri ve ziyaretçilerini İzmir’de ağırlayacak. Bu yıl onur konuğu ilin Antalya olduğu Turizm Fuarı’nda “sağlık turizmi” ile “kruvaziyer turizmi” konularına ağırlık verilecek.

İlk iki gün profesyonel ziyaretçilerini ağırlayacak fuar, son gün halka açık olacak. TTI İzmir ile eş zamanlı olarak doğaseverlerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla geçen yıl ilk kez düzenlenen TTI Outdoor Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı ise dört gün boyunca halkın ziyaretine açık olacak.

Fuarda neler var?

A ve B hollerinde yapılacak TTI İzmir’de bakanlıklar, valilikler, belediyeler, seyahat acenteleri, tur operatörleri, turizm büroları, oteller ve konaklama tesisleri, havayolları, turizm taşımacılığı, seyahat teknolojileri ve yazılımları gibi birçok kurum ile sektörden katılımcı yer alacak. TTI İzmir gösteriler, sergilerin yanı sıra alanında uzman isimlerin yer aldığı söyleşilerle Türkiye ve dünya turizmine ışık tutacak.

“Sağlık turizmi özel alanında” sağlık kurum ve kuruluşlarının stantları yer alacak. Üç gün boyunca katılımcı hastane ve klinikler forum alanında kendi sunumlarını yapabilecek.
Fuarın ana sahnesinde ise 9 Aralık 2022 Cuma günü boyunca sağlık turizmi oturumları düzenlenecek. Bu yıl Sağlık Turizmi Alım Heyeti Programı da gerçekleşecek. Ağırlanacak heyet, fuar katılımcıları ile randevularını oluşturabilecek. Alım heyeti İzmir’deki sağlık kurum ve kuruluşlarını da ziyaret edecek.

“Kruvaziyer turizmi” bölümü sektörün önde gelen paydaşlarını buluştururken katılımcılarıyla özel bir oturum da düzenleyecek.

B salonunda yer alan TTI Tech sahnesinde de seyahat teknolojileriyle ilgili sunumlar olacak.

TTI Outdoor Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı ise karavan park alanında kamp ateşi yakılarak başlatılacak. Fuar boyunca doğa tutkunları için birçok etkinlik düzenlenecek.

İLİŞKİLİ YAZILAR
- Advertisment -
 

EN ÇOK OKUNANLAR