Ana Sayfa Güncel Haberler Bilim insanlarının adları seminer salonlarına verildi

Bilim insanlarının adları seminer salonlarına verildi

Dokuz Eylül Üniversitesi’ne (DEÜ) ve bilim dünyasına uzun yıllar emek veren Prof. Dr. Adnan Gülerman, Prof. Dr. Fevzi Demir ve Prof. Dr. Fikret Sönmez’in adları İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ndeki seminer salonlarına verildi. DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, fakülteye uzun yıllar emek veren Prof. Dr. Gülerman, Prof. Dr. Demir ve Prof. Dr. Sönmez’e üniversiteye katkıları için teşekkür etti.

DEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölüm Kurulu toplantısının ardından düzenlenen açılış törenlerinde konuşan Prof. Dr. Hotar, şu görüşleri dile getirdi:

“Dokuz Eylül Üniversitesi olarak birçok ilki ve yeniliği, ülkemize, kentimize ve bilim dünyamıza kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Bilgi birikimlerini uzun yıllar öğrencilere aktararak bilimin yayılmasına, ülkemizin gelişimine katkı sunan Prof. Dr. Adnan Gülerman, Prof. Dr. Fevzi Demir ve Prof. Dr. Fikret Sönmez hocalarımıza, bunca yıllık emekleri, eğitime katkıları için minnettarız. Onlara bir ahde vefa örneği olarak, isimlerini İİBF içinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nde oluşturduğumuz seminer salonlarına verdik. Kıymetli hocalarımıza sağlık diliyor, İİBF ailesine teşekkür ediyoruz.”

İLİŞKİLİ YAZILAR
- Advertisment -
 

EN ÇOK OKUNANLAR