Ana Sayfa Güncel Haberler Karabağlar'da Aqua Yaşam tesisleri yaza hazırlanıyor

Karabağlar’da Aqua Yaşam tesisleri yaza hazırlanıyor

Karabağlar Belediyesi’nin Uzundere Rekreasyon Alanı’nda bulunan Aqua Yaşam Havuzları ve kafeterya tesisleri yaza hazırlanıyor. Çocuk havuzuna yeni kaydırak eklenen ve bakımı yapılan tesisin, sıcakların başlamasıyla birlikte önümüzdeki aylarda yine çekim merkezi olacağı belirtiliyor.

Karabağlar Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Aqua Yaşam tesislerinim konumu ve sunduğu olanaklar nedeniyle İzmirliler’den yoğun ilgi gördüğü belirtildi. Tesislerin geçen yıl 05 Haziran-12 Eylül 2021 tarihleri arasında hizmet verdiği ve yaklaşık 25 bin kişiyi ağırladığı dile getirildi.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, “Rakamlar İzmirliler’in her geçen süre Aqua Yaşam’a daha fazla güven ve ilgi duyduğunu gösteriyor” dedi. Selvitopu, “Pandemi önlemlerinin zayıflaması nedeniyle bu yaz daha fazla konuk ağırlayacağımızı tahmin ediyoruz. Tüm vatandaşlarımıza duydukları güven ve yakın ilgileri nedeniyle teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Karabağlar Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, Aqua Yaşam tesislerinde yenileme ve bakım çalışmaları kapsamında çocuk havuzuna, minik konukların sevecekleri yeni bir kaydırak eklendi. Ayrıca havuzların, şezlong alanlarının ve yeşil dokunun bulunduğu bölgelerin bakımı yapılıyor. Tesisin bu ayın sonunda hizmete açılması hedefleniyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
 

EN ÇOK OKUNANLAR