Ana Sayfa Güncel Haberler KİTVAK'tan onkoloji hastaları yararına kermes

KİTVAK’tan onkoloji hastaları yararına kermes

Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı’nın (KİTVAK) gelenekselleşen kermesi İzmirli hayırseverler ve bağışçıları bir araya getirdi. Kermeste yapılan bağışların onkoloji hastalarının ihtiyaçları için kullanılacağı belirtildi.

Küçük Kulüp Alliance Restaurant’da yapılan KİTVAK kermesinde gıdadan hediyelik eşyaya, özgün sanat eserlerinden ithal hediyeliklere kadar yüzlerce ürün hayırsever ve bağışçılara sunuldu. Kermes büyük ilgi gördü, sunulan hediyelikleri alan İzmirliler bağışlarıyla KİTVAK’ın çalışmalarına destek oldu.

KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı İklil Ulueren, kermesin gördüğü ilgiden ve yüksek katılımdan memnun olduklarını söyledi. Ulueren, kermeste sunulan tüm ürünlerin vakıf icra komitesi üyeleri aracılığıyla sağlandığını ve yine üyeler tarafından bağışa dönüştürüldüğünü anlattı.

Çok sayıda firmanın KİTVAK’a ürün ve hizmet desteği verdiğini söyleyen İklil Ulueren, “Kermesimizi el ele, gönül gönüle gerçekleştiriyoruz. Canla başla çalışan üyelerimize, bağışçılarımıza ve kermesimize gelerek destek veren tüm hayırseverler dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız” dedi. Ulueren, etkinliğe katkıda bulunan, ürün ve hizmet bağışında bulunan kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.

KİTVAK İcra Komitesi Üyeleri, kermes katkıda bulunan kişi ve kuruluşlara teşekkür belgeleri sundu.

İLİŞKİLİ YAZILAR
- Advertisment -
 

EN ÇOK OKUNANLAR