Ana Sayfa Güncel Haberler İzmir'e yeni bir fuar: TTI Outdoor

İzmir’e yeni bir fuar: TTI Outdoor

İzmir’de bu yıl 15. Travel Turkey Fuarı’yla eş zamanlı olarak yeni bir fuar düzenlenecek. Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı, pandemi döneminde giderek daha fazla yaygınlaşan, doğada kalabalıklardan uzak tatil yapmak isteyen, alternatif turizm seçenekleri arayan kitleleri hedefliyor.

İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek TTI Outdoor Fuarı 2-5 Aralık 2021 tarihleri arasında Fuarİzmir C Hol’de düzenlenecek. İzmir’de ilk defa yapılacak fuar 15. Travel Turkey Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek. Halka açık olan fuar ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

TTI Outdoor Fuarı’nda motokaravan, çekme karavan, alkovenli karavan, mobil evler, özel amaçlı araçlar, mobil hizmet karavanları, ticari karavanlar, seyahat römorkları, karavan yan sanayisi ve aksesuarları, kamp malzemeleri ve ekipmanları, karavan kiralama acenteleri, dernekler ve kulüpler, su kesimi 10 metre altı tekne, tekne ekipman ve aksesuarları, marinalar, bisiklet ve motosiklet gibi ürün grupları yer alacak.

İLİŞKİLİ YAZILAR
- Advertisment -
 

EN ÇOK OKUNANLAR