Ana Sayfa Güncel Haberler Ekonomi gazetecileri yaza veda etkinliğinde bir araya geldi

Ekonomi gazetecileri yaza veda etkinliğinde bir araya geldi

İzmir’de ekonomi basınında görev yapan tüm gazetecileri çatısı altında buluşturan Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İzmir Şubesi, üyelerini ve ailelerini “yaza veda” etkinliğinde bir araya getirdi. Eski Foça yolundaki Appo’s Event alanındaki etkinlik, EMD üyelerini iki yıllık aradan sonra buluşturdu.

EMD İzmir Şubesi Başkanı Murat Demircan, EMD üyeleri ve aileleri arasındaki bağların güçlenmesini çok önemsediklerini belirterek bu amaçla çeşitli vesilelerle etkinlikler düzenlediklerini söyledi. Koronavirüs (Covid-19) küresel salgını döneminde fiziki buluşmaların yerini çevrimiçi buluşmalara bıraktığını vurgulayan Demircan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi olarak, çevrimiçi buluşmaları en etkin kullanan sivil toplum kuruluşlarından biri olduk. İzmir iş dünyasının pandemi sürecinde yaptığı çalışmaları kamuoyuna duyurabilmeleri amacıyla online basın toplantıları gerçekleştirdik. Anma programlarımızı, yönetim kurulu toplantılarımızı, kutlamalarımızı, sektörel değerlendirme toplantılarımızı online yaptık. Ancak gördük ki, herkes fiziki olarak bir araya gelmeyi özlemiş. O nedenle 2021 yazına birlikte veda etmek istedik. Yaklaşık iki yıldır birbirini göremeyen meslektaşlarımız hasret giderdi. Önümüzdeki dönemde sağlıklı günlerde daha sık bir araya gelmeyi diledik.”

İLİŞKİLİ YAZILAR
- Advertisment -
 

EN ÇOK OKUNANLAR