Ana Sayfa Güncel Haberler Kıdemli vatandaşlara Bergama vapuruyla Körfez turu

Kıdemli vatandaşlara Bergama vapuruyla Körfez turu

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentte koronavirüs pandemi kısıtlamasından en çok etkilenen 65 yaş üstü vatandaşlar için vapurla Körfez turları başlattı. Üçkuyular İskelesi’nden saat 10.00’da hareket eden Bergama vapurunun özel seferi yine Üçkuyular’da son buldu.

Bergama vapuruyla düzenlenen ilk sefere katılan kıdemli vatandaşlar müzik dinletileri eşliğindeki Körfez turu üç saat sürdü. Tur süresince yolculara İzmir Büyükşehir Belediyesi katılımı Grand Plaza AŞ tarafından ücretsiz çay ve su ikram edildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, 65 yaş üstü vatandaşlar için Bergama vapuruyla bir sonraki Körfez turu 31 Ağustos 2021 Salı günü gerçekleştirilecek. İZDENİZ AŞ yolcuların talepleri doğrultusunda Eylül ayı boyunca da sefer günlerinin arttırabilecek.

Bergama vapuruyla Körfez turuna katılmak isteyen 65 yaş ve üzeri vatandaşların rezervasyon yaptırmaları gerekiyor. 175 kişi kapasiteyle sınırlandırılan yolculuğun biletleri 1 liralık sembolik bedelle satışa sunuluyor.

Rezervasyon yaptırmak isteyenler iletişim@izdeniz.com.tr e-posta adresi veya 0552 035 88 22 ve 0232 320 00 35 numaralı telefonlar aracılığıyla bilgi alabiliyor.

İLİŞKİLİ YAZILAR
- Advertisment -
 

EN ÇOK OKUNANLAR