Ana Sayfa Güncel Haberler TÜRSAB 1. Uluslararası Turizm Forumu düzenleyecek

TÜRSAB 1. Uluslararası Turizm Forumu düzenleyecek

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) düzenlediği 1. Uluslararası Turizm Forumu, dünya genelinde pandemiden en çok etkilenen turizm sektörünü “Yeniden doğuş” sloganıyla bir araya getirecek. Uluslararası turizm profesyonelleri ve sektör temsilcilerinin katılacağı forum, 20-21 Nisan 2021 tarihleri arasında çevrim içi düzenlenecek.

Turizm sektörünün var olma mücadelesi verdiği dönemde düzenlenen TÜRSAB 1. Uluslararası Turizm Forumu’nda hızla değişen ve gelişen küresel seyahat alışkanlıkları hakkında önemli değerlendirmeler yapılacak. Ülkemiz ve yurt dışındaki turizm birliklerini ve profesyonellerini bir araya getirecek on farklı oturumda düzenlenecek paneller ve ele alınacak konular şöyle:

“Ekonominin yeni yol haritası” panelinde Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmeler, “Yarış yeniden başlıyor?” panelinde değişen rekabet ortamı, “Havacılıkta yeni yön: Salgından sonra uçmak” paneliyle havacılık sektöründeki yeni yaklaşımlar ele alınacak. “Pandemiyle değişen konaklama sektörü” paneliyle sektördeki hizmet anlayışı ve uygulamaların nitelikleri, “M.I.C.E. sektöründe yeni dönem: Nereden başlamalı?” paneliyle fuar ve toplantı düzenlemelerinin geleceği tartışılacak.

“Sırada ne var? Zekâ ve big data’nın rolü” paneliyle dijital dünyadaki değişimin hızı konuşulacak. “Turizmin yeni rengi yeşil” paneliyle sürdürülebilirlik, çevre ve iklim değişikliği ile sektördeki değişimler, “Turizmde kamera arkası” paneliyle pazarlama ve tanıtım alanında tüketicinin beklentileri ele alınacak. “X, Y, Z, Alfa derken her şey birbirine mi girdi?” paneliyle kuşaklar arasındaki geçişler ve “Değişimin hızı etkileşimdedir” paneliyle sosyal medyanın turizm sektörü üzerindeki etkileri değerlendirilecek.

Çevrimiçi olarak düzenlenecek panel ve oturumlar, gün boyu TÜRSAB TV YouTube sayfasıyla Facebook, Instagram ve Youtube kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Uluslararası Turizm Forumu Programı

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
 

Most Popular

Recent Comments