Ana Sayfa Güncel Haberler Kooperatif ürünleri Kent Market'lerde

Kooperatif ürünleri Kent Market’lerde

Karşıyaka Belediyesi’nin katılımıyla Kent A.Ş. bünyesinde hizmet veren Kent Marketler Türkiye’nin dört bir yanından gelen çok sayıda kooperatifin ürünlerine yer vermeye başladı.

“Çiftlikten Sofraya” sloganıyla kaliteli, sağlıklı ve uygun fiyatlı ürünleri aracısız bir şekilde tüketiciyle buluşturan Kent Marketler’e halk da yoğun ilgi gösteriyor. Kar amacı gütmeyen ve başta kadın kooperatifleri olmak üzere çok sayıda kooperatifin ürünlerini halk la buluşturan marketlerde, Kent A.Ş. tarafından üretilen et ve şarküteri ürünleri de satılıyor. Kent Marketler Karşıyaka’da Mustafa Kemal, Örnekköy, Bostanlı ve Cumhuriyet Mahalleleri’nde hizmet veriyor.

Kent Marketler’de Karşıyakalı Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Tarsus Emekçi Kadın Girişim, Üretim ve İşletme Kooperatifi, Mersin Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, İzmir Kavacık Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Gümüldür Gümoz Mandarin Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Sarıgöl Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Alaşehir Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Efeler Diyarı Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Tarsus Eshabı Kehf Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Nar Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi, Tire Süt Müstahsilleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Bergama İlçe Merkez Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Ödemiş Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi İktisadi İşletmesi, Ödemiş Yöresi Kadın Kültür Çevre ve İşletme Kooperatifi, Mursallı Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, İğdeli ve Çevre Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi İktisadi İşletmesi ve İzmir İli Arı Yetiştiricileri Birliği’nin ürünleri yer alıyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
 

Most Popular

Recent Comments