Ana Sayfa Güncel Haberler Boyalık Beach Otel kuruluşunun yedinci yılını kutladı

Boyalık Beach Otel kuruluşunun yedinci yılını kutladı

Türkiye’nin “en iyi on resort oteli” arasında yer alan Çeşme’deki Boyalık Beach Otel’in yedinci kuruluş yıldönümü simgesel törenle kutlandı. Kutlamada otel yöneticileriyle çalışanlar sosyal mesafe kurallarına uyarak bir araya geldi. Bu yıl kutlamanın pandemi sürecine denk geldiğini belirten Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, şunları söyledi:

“Önce sağlık parolası ile yola çıktığımız sezonda, otelimizin yedinci yılını hep beraber kutladık. Yedi yıldır Türk turizmine katkı sunmaktan dolayı gururluyuz. Sosyal mesafe ve hijyen ve maske kurallarına uygun olarak açılan otelimizde personelimizle birlikte hizmet veriyoruz. Yedi yıldır misafirlerimize en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik ve bu ilkemizle misafirlerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz.”

Güvenli turizm sertfikalı konaklama tesis

Boyalık Beach Otel, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın “Türkiye’nin Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı” kapsamında güvenli turizm sertifikası alan konaklama tesisleri arasında yer aldı. Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı bütün önlemleri aldıklarını söyledi. Belge, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Konaklama tesisleri ve tesisler bünyesinde yer alan yeme içme ünitelerinde pandemi süresince uygulanacak Covid-19 ve hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri kapsamında istenen koşulları yerine getirdik. Denetimler sonucunda uluslararası onaya sahip güvenli turizm sertifikasını almayı başardık. Yedi yıldır olduğu gibi, pandemi sürecinde de hijyen kurallarına önem vererek misafirlerimize Çeşme’nin eşsiz güzelliğini sunuyoruz.”

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
 

Most Popular

Recent Comments