Ana Sayfa Güncel Haberler 25 Ağustos 2017 Cuma: 16 ilçede elektrik kesintisi

25 Ağustos 2017 Cuma: 16 ilçede elektrik kesintisi

GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım – onarım – yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 25 Ağustos 2017 Cuma günü İzmir’in 16 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Balçova: 09:00 – 16:00 saatleri arasında Anafor, Nehir, Deniz Atı, Körfez sokaklar ve çevresi

09:00 – 16:00 saatleri arasında Bakü Bulvarı, Deniz Feneri Sokak

09:00 – 13:00 saatleri arasında Sakarya Caddesi, Yıldırım Beyazıt, Cenk, Cengizhan, Tolga, Eruysal, Atilla, Leylak, Timurlenk, Çağatay sokaklar ve çevresi

Bayraklı: 08:00 – 17:00 saatleri arasında 7161 sokak ve çevresi

Bergama : 09:00 – 15:30 saatleri arasında Alsa Granit, Bayer Granit, Belen Fıstık Fabrikası, Fettah Karasu, Granit Grup Madencilik, Hastaş Granit, Hüsniye Zeybek, Korzi Madencilik, Muammer Ok, Okçular-1, Okçular-2, Ö.Eğinka Granit Mad., Şaşmazlar Granit Nakliye

Bornova: 08:00 – 17:00 saatleri arasında Beşyol, Sarnıç, Gökçeler, Özbek, Kurudere mahalleleri, Sabuncubeli Petrol İstasyonu, Eşref Türköz, Turkcell, Vodafone, Avea Baz İstasyonu, Özhürkent Kooperatifi, Sabuncubeli Tünel Giriş İnş. Şant., Opet, Mustafa Uludağ, Fesih Kuş, Doğan Karadeniz Şantiyesi, Genç İnşaat, Kalyon İnşaat, Jandarma ve çevresi

Çeşme: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Dalyan Mahallesi, 4523, 4530, 4535, 4533, 4532, 4531, 4202 sokaklar ve çevresi

Karabağlar: 09:00 – 18:00 saatleri arasında 508, 510, 510/2, 9114/1, 9116/2, 9165/4 sokaklar ve çevresi

09:00 – 13:00 saatleri arasında 3848/4, 3990, 3990/8, 9, 3991/6, 8 sokaklar ve çevresi 3848/4, 3990, 3990/8, 9, 3991/6, 8 sokaklar ve çevresi

13:30 – 16:30 saatleri arasında 3991, 3991/1, 2, 3, 4, 5, 15, 18, 19, 3994, 3994/3, 4, 3996/3, 3997, 3997/4 sokaklar ve çevresi

Karaburun: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Kaynarpınar Tr1 A Kolu Direk Yeri Değişimi

09:30 – 12:00 saatleri arasında Dereağzı TR-1, Dereağzı yöresi

Karşıyaka: 08:00 – 17:00 saatleri arasında 6183/2, 6185/4, 6183, 6235, 6235/1, 6238 sokaklar ve çevresi

09:00 – 12:00 saatleri arasında 1841/1 sokak ve çevresi

09:00 – 12:00 saatleri arasında 6188, 6186 sokaklar ve çevresi

09:00 – 12:00 saatleri arasında 6710/1, 6710/2 sokaklar ve çevresi

14:00 – 16:00 saatleri arasında İmbatlı Mahallesi, 6086/2 Sokak

Kemalpaşa: 07:00 – 08:00 saatleri arasında A. Ali Keskin, A. Aydın Erkurt, Ahmet Şahin, Ahmet Türköz, Akkaya Çiftlik, Akşan Etüd Müşavirlik, Ali Arıcı, Ali Çınarlı, Ali İnce Sulama Grubu Tr, Ali Küçüker, Altab Tütün, Altay Aral, Arkent Konutları, Atatürk Mahallesi Tr, 1, Tr, 2, Tr, 3, Avea, Aysel Demirci, Ayşe Akdemir, Bayram Aslan ve Ark, Bayram Karakoç Sulama Grubu Tr, Binali Demirhan, Caner Turan, Cihat Kora, Çiniliköy Tr1, Tr2, Tr3, Tr4, Doğakent Çiftlik Evleri, Dsi, Ekolojik Köy Evleri, Ekrem Al, Emel Kargaoğlu, Erhan Uğureri Sulama Grubu Tr, Erkan Akpınar, Fadile Özbay, Feridun Kılıç Sulama Grubu Tr, 1, Feridun Kılıç Sulama Grubu Tr, 2, Funda Önçağ, Gürses Tavukçuluk, Güven Yalçın, H. Yavuz, İ. Özen, Halil İbrahim Özışık, Halil Uyar, Halit Baş, Hamit Karaman, Hamza Doğanlar, Hasan Ay Sulama Grubu Tr, Hasan Çelik, Hava Şenliler, Havva Kulak Sulama Grubu Tr, Hayal Sitesi Tr, Hayrettin Kıran, Herko Gıda, Huzuryurdu Koop Tr, Hüseyin Kolat, Hüseyin Pekcan Tr, Hüseyin Uyar, Hüsmen Şenses, Işık Tuğlular, İbrahim Durut, İbrahim Sarıbaşak, İftar Kurnaz, İsa Çam, İsmail Kara, Kamil Ebrem, Kemal Soydan, Kemalpaşa Ekolojik Köyevleri Sitesi, Kerem Yıldız, Kervan Gıda, Kutlu Dirik, M. Ali Toker Sulama Grubu Tr, Mehmet Çiftçi, Mehmet İnam, Mesut Günay, Muhammet Bülbül, Mustafa Çiftçi, Mustafa Taşkın Sulama Grubu Tr, Nazarköy Tr, 1, Nesim Bozdağ, Nimet Aynur Ertaş, Olcayto Toker, Onur Yetkin, Ozan Akdağ, Ömer Uzun ve Ark., Örnekköy’ün tamamı, Pakmaya Ülkü Hızal, Ramazan Deve, Sağlıklı Yaşam Sitesi Tr, Selahattin Çaktuğ, Semih Ferrahoğlu, Sinan Aydın, Sultan Yeşil, Şirzat Doğru, Talat Elmas, Tekinler Tarım, Tropikal Sitesi Tr, Tuncay Yıldız ve Arkadaşları, Turkcell, Umur Birgili, Ülker Dikmelik, Refik Gale, Ümran Baradan, Yeni Yaşamkent, Yeşillik Mah Tr1, Y.Kızılca Belediye İçme Suyu, Y.Kızılca Su Koop, Yukarı Kızılca Köyü Slm Koop, Yukarı Kızılca, Yukarı Kızlıca Su Koop, Yukarı Kızılca Köyü Slm Koop, Yusuf Zıraman Sulama Grubu Tr, Yusuf Zıraman Sulama Grubu, 2 TR-

09:00 – 15:00 saatleri arasında Ören, İzmir, Naim Oku Caddeleri, Cumhuriyet Meydanı, Işık Tarım Civarları

12:00 – 13:00 saatleri arasında A. Ali Keskin, A. Aydın Erkurt, Ahmet Şahin, Ahmet Türköz, Akkaya Çiftlik, Akşan Etüd Müşavirlik, Ali Arıcı, Ali Çınarlı, Ali İnce Sulama Grubu Tr, Ali Küçüker, Altab Tütün, Altay Aral, Arkent Konutları, Atatürk Mahallesi Tr, 1, Tr, 2, Tr, 3, Avea, Aysel Demirci, Ayşe Akdemir, Bayram Aslan ve Ark, Bayram Karakoç Sulama Grubu Tr, Binali Demirhan, Caner Turan, Cihat Kora, Çiniliköy Tr1, Tr2, Tr3, Tr4, Doğakent Çiftlik Evleri, Dsi, Ekolojik Köy Evleri, Ekrem Al, Emel Kargaoğlu, Erhan Uğureri Sulama Grubu Tr, Erkan Akpınar, Fadile Özbay, Feridun Kılıç Sulama Grubu Tr, 1, Feridun Kılıç Sulama Grubu Tr, 2, Funda Önçağ, Gürses Tavukçuluk, Güven Yalçın, H. Yavuz, İ. Özen, Halil İbrahim Özışık, Halil Uyar, Halit Baş, Hamit Karaman, Hamza Doğanlar, Hasan Ay Sulama Grubu Tr, Hasan Çelik, Hava Şenliler, Havva Kulak Sulama Grubu Tr, Hayal Sitesi Tr, Hayrettin Kıran, Herko Gıda, Huzuryurdu Koop Tr, Hüseyin Kolat, Hüseyin Pekcan Tr, Hüseyin Uyar, Hüsmen Şenses, Işık Tuğlular, İbrahim Durut, İbrahim Sarıbaşak, İftar Kurnaz, İsa Çam, İsmail Kara, Kamil Ebrem, Kemal Soydan, Kemalpaşa Ekolojik Köyevleri Sitesi, Kerem Yıldız, Kervan Gıda, Kutlu Dirik, M. Ali Toker Sulama Grubu Tr, Mehmet Çiftçi, Mehmet İnam, Mesut Günay, Muhammet Bülbül, Mustafa Çiftçi, Mustafa Taşkın Sulama Grubu Tr, Nazarköy Tr, 1, Nesim Bozdağ, Nimet Aynur Ertaş, Olcayto Toker, Onur Yetkin, Ozan Akdağ, Ömer Uzun ve Ark., Örnekköy’ün tamamı, Pakmaya Ülkü Hızal, Ramazan Deve, Sağlıklı Yaşam Sitesi Tr, Selahattin Çaktuğ, Semih Ferrahoğlu, Sinan Aydın, Sultan Yeşil, Şirzat Doğru, Talat Elmas, Tekinler Tarım, Tropikal Sitesi Tr, Tuncay Yıldız ve Ark., Turkcell, Umur Birgili, Ülker Dikmelik, Refik Gale, Ümran Baradan, Yeni Yaşamkent, Yeşillik Mah Tr1, Y.Kızılca Belediye İçme Suyu, Y.Kızılca Su Koop, Yukarı Kızılca Köyü Slm Koop, Yukarı Kızılca, Yukarı Kızlıca Su Koop, Yukarıkızılca Köyü Slm Koop, Yusuf Zıraman Sulama Grubu Tr, Yusuf Zıraman Sulama Grubu, 2 TR-

Kiraz: 08:30 – 17:30 saatleri arasında Kırköy, Yeni mahalleleri, 1, 2, 3, 6, 7. Bahar Sokaklar, Küçük Menderes, Diken Mandıra, Hisar Mandıra, İğdeli Mandıra, İbni Sina, Gökçen Sokaklar, Yeni Mahalle 1., 15., 13., 3., 5., 9. Sokaklar ve Hisar Mahallesi, Yol Üzerinde Bulunan Pınar Sokak

08:30 – 17:30 saatleri arasında Yeşildere Mahallesi

08:30 – 17:30 saatleri arasında İğdeli Mahallesi Damlar ve Azmanlar yöresi

Konak: 09:00 – 12:00 saatleri arasında 1355 Sokak, Otopark Altı Demiryolu

Menderes: 09:00 – 10:30 saatleri arasında Çileme Ova

Menemen: 09:00 – 18:00 saatleri arasında 7221, 7206/1 Sokaklar, 1.Cadde, 5.Cadde, 312 Sokak 4.Cadde, 7439, 7128, 501, 7502/1 sokaklar ve çevresi

12:00 – 18:00 saatleri arasında 1265 sokak ve çevresi

Ödemiş: 09:00 – 18:00 saatleri arasında Karakova, Seyrekli, Demircili, İlkkurşun, Benzinlik, Üzümlü, Çamyayla, Dereuzunyer, Karadoğan, Derebebekler, Ortaköy, Köseler, Süleymanlar, Tosunlar, Suçıktı, Yeniköy, Yeniceköy, Yusufdere, Kerpiçlik, Şirinköy, Kayaköy mahalleleri

Tire: 09:00 – 17:00 saatleri arasında Çukurköy ve Sarpça mahalleleri

Urla: 08:30 – 17:00 saatleri arasında Demaş Sitesi ve Kahvaltı Salonu
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments