Ana Sayfa Güncel Haberler Gazeteci Fevzi Yılmaz yedinci ölüm yıldönümünde anıldı

Gazeteci Fevzi Yılmaz yedinci ölüm yıldönümünde anıldı

İzmir’de haftalık yayınlanan Yakın Plan Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Gazeteci Fevzi Yılmaz, yaşama veda edişinin yedinci yılında Narlıdere Yukarıköy Mezarlığı’ndaki mezarı başında özlemle anıldı. Anma etkinliği, Yılmaz’ın ailesini, yakınlarını, dostlarını, meslektaşlarını ve sevenlerini bir araya getirdi.

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ve etkinliğe katılanlar, Fevzi Yılmaz’ı anarken anılarını da paylaştı. Anma etkinliğinden sonra ailesi tarafından Yılmaz adına Narlıdere Pir Sultan Abdal Parkı önünde lokma döktürüldü ve vatandaşlara dağıtıldı.

53 yaşında yaşama vedan gazeteci Fevzi Yılmaz, uzun yıllar Anadolu takımlarında teknik direktör olarak görev yapmıştı. 20 Ağustos 2003 tarihinden başlayarak haftalık Yakın Plan Gazetesi’ni çıkarıyordu. Gazete ilk yıllarda Narlıdere ve Yarımada’ya yönelik yayın yaparken zamanla tüm İzmir ve ilçelerine ulaşan bir kimliğe ulaşmıştı. Gazeteci Fevzi Yılmaz’ın yazıları bir süre Kent-Yaşam haber-bilgi sitesinde de yayımlanmıştı.

12 Haziran 2010 Cumartesi günü sabah saatlerinde tedavi gördüğü Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitirmiş, 13 Haziran 2010 Pazar günü toprağa verilmişti. Gazeteci Fevzi Yılmaz, evli ve ilk evliliğinden bir çocuk babasıydı.
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments