Ana Sayfa Güncel Haberler 23 Şubat 2017 Perşembe: 14 ilçede elektrik kesintisi

23 Şubat 2017 Perşembe: 14 ilçede elektrik kesintisi

GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 23 Şubat 2017 Perşembe günü İzmir’in 14 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Bayındır:08:30 – 17:30 saatleri arasında Gencer yöresinin tamamı

Bayraklı:09:00 – 17:00 saatleri arasında Ord. Prof. Dr. Ekrem Akurgal, Şehit Hakan Uysal, 1912/1, 1912, 1920, 1921, 1924, 1907, 1908, 1909, 1910, 1916, 1917, 1918, 1919, 1636 sokaklar ve çevresi

Buca:08:00 – 17:00 saatleri arasında Zafer Mahallesi, 2318, 2319, 2309, 2320/1 Sokak ve çevresi

08:00 – 11:00 saatleri arasında 222, 228/15, 222, 672, 677/10, 677/11, 677/13, 685, 686, 686/1, 685/2, 685/3, 686/4, 686/5, 686/6, 686/7, 686/8, 686/13, 686/15, 686/21, 694, 672/31, 672/32 Sokaklar, Mustafa Kemal, İnönü mahalleleri, Güner Çam, Buca Kız Meslek Lisesi Şerife Bacı

08:00 – 18:00 saatleri arasında Ürünsa, 379, 680/1, 680/2, 680/4, 680/5, 680/6, 680/7, 697/19, 697/20, 697/22 sokaklar ve çevresi

08:30 – 17:30 saatleri arasında Kaynaklar Mahallesi, Hara, N.Bilgin, Türk Eczacılar Birliği, Düheyt Mevkii, 152/1, 353 Sokaklar, Tarımsal sulama trafoları, Doğam Restaurant, Mehmet Şirin Çiçek, Ali, Hasan Aydınoğlu Mantar Üretim, Aziz Çetinoğlu ve Arkadaşları, Merve Özbatır, Celal Selimler, Mehmet Nuri Salman

09:00 – 16:00 saatleri arasında H. Ahmet Yesevi Caddesi, 202/32 Sokak, Atatürk Mahallesi ve çevresi

17:00 – 17:30 saatleri arasında Kaynaklar, Yıdızlar mahalleleri, Kaynaklar Mezarlığı, Tck Bornova Gişeler, Kıl Çadırı, Ali Ekber Şahin, Buca Gölet Tesisleri, Aysel Kuyumcuoğlu, Doğam Restaurant, Mehmet Şirin Çiçek, Hara, N.Bilgin, Ercan Tatı, Cemil Özserttaş, Kestane Pazarı Ögrenci Derneği, İbrahim Karayel, Tokatlı Çiftliği, İsmail Destebaş Özel Trafolar ve Tarımsal Sulama Trafoları, Türk Eczacılar Birliği, Ali, Hasan Aydınoğlu Mantar Üretim, 353, 152/1 sokaklar ve çevresi

Çeşme:09:00 – 17:00 saatleri arasında Ovacık Azmak yöresinin tamamı, Manastır Mevkii, Oğuz Aydemir, Raif Zıhralı, Hidayet Tarımsal, 18 Evler Sitesi, Azmak Tarımsal, Ovacık Azamk, Darcan, 2, Darcan, 1, Ulusoy Tır Parkı, Ovacık Aktarma, Ovacık Tarımsal

09:00 – 17:00 saatleri arasında Alaçatı Mahallesi, İnönü Caddesi, 13026, 13027, 13028 sokaklar ve çevresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Reisdere Mahallesi, 6001, 6013, 6014, 6012, 6012/1, 6022, 6025, 6024, 6079, 6011, 6018, 6034, 6025/1, 6060, 6020, 6019, 6016, 6017, 6135, 6139, 6128, 6117, 6118, 6114, 6115, 6116, 6126, 6080, 6082, 6085, 6087, 6089, 6097, 6098, 6092, 6084 sokaklar ve çevresi

10:00 – 12:00 saatleri arasında Alaçatı Otoyol Gişeler, Otoyol Aydınlatma, Ares Rüzgar Santrali, Baraj, Baraj Şantiye Turkcell, Otoyol Gsm Vericiler, Özcan Sunay Taş Ocağı, Avni Ulutaş, Demirer Rüzgar Gülleri, Güler Sondajcılık, Tavuk Çiftliği, Yusuf Çelik, Ön Danışmanlık, Levent Acar, Ümit Güngör

Gaziemir:08:00 – 18:00 saatleri arasında Irmak Mahallesi, Hasan Güven Caddesi, 28/24, 96, 97, 98, 99 sokaklar ve çevresi

Güzelbahçe:09:00 – 17:00 saatleri arasında 280, 145, 137, 276, 278, 149, 274, 125, 272, 137, 135 sokaklar ve çevresi

Kemalpaşa:06:30 – 11:00 saatleri arasında Arkas Denizcilik, Ulucak Su Pompası, Küçükpehlivan Yağ Fab., Turgut Koparan, Hikmet Dede, Ege Vet, Ayhan Tuncer, İzotar, Hanımağa Çiftliği çevresi Fabrikalar, Fatma Şener, Mehmet Küçükpehlivan, Adnan Eryener, Halsan, Turgay Bakır, Hurşit Örümcek, Fahrettin Ulusoy, Necdetbukey Villaları, Profesörler Sitesi, İsmet Karaduman, Levent Alku, Mukadder Yumrutaş, Yakaköy, Atış Poligonu, Manser Tarım, Osman Taner, Ali Telli Deniz Taner, Çiçekliköy, Sait Gülçayır, Moment Aş, Karaçam İçme Suyu, özel trafolu aboneler ve çevresi

06:30 – 18:00 saatleri arasında Yakaköy, İsmet Karaduman, Levent Alku, Mukadder Yumrutaş, Li Telli, Deniz Taner, özel trafolu aboneler ve çevresi

08:30 – 17:30 saatleri arasında Kirazlı, İzmir Caddesi, 102, 106, 108, 109, 110/1, 113, 114/1, 115, 116, 118, 119, 120, 121 sokaklar ve çevresi

17:00 – 18:00 saatleri arasında Arkas Denizcilik, Ulucak Su Pompası, Küçükpehlivan Yağ Fab., Turgut Koparan, Hikmet Dede, Ege Vet, Ayhan Tuncer, İzotar, Hanımağa Çiftliği çevresi Fabrikalar, Fatma Şener, Mehmet Küçükpehlivan, Adnan Eryener, Halsan, Turgay Bakır, Hurşit Örümcek, Fahrettin Ulusoy, Necdetbukey Villaları, Profesörler Sitesi, İsmet Karaduman, Levent Alku, Mukadder Yumrutaş, Yakaköy, Atış Poligonu, Manser Tarım, Osman Taner, Ali Telli Deniz Taner, Çiçekliköy M 1850, M 1851, Sait Gülçayır, Moment Aş, Karaçam İçme Suyu, özel trafolu aboneler ve çevresi

Kiraz:08:30 – 17:30 saatleri arasında Yağlar Mahallesi

08:30 – 17:30 saatleri arasında Pınarbaşı Mahallesi

Konak:08:00 – 17:00 saatleri arasında Altıntaş Mahallesi, İnönü Caddesi, 341, 362, 366 sokaklar ve çevresi

Menderes:09:30 – 16:30 saatleri arasında Çakaltepe Mahallesi

Ödemiş:09:00 – 14:00 saatleri arasında Ahrandı Yolu çevresi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Kışla Mahallesi

09:00 – 17:00 saatleri arasında Kurucuova Mahallesi

Selçuk:09:00 – 16:30 saatleri arasında 14 Mayıs Mahallesi İle Zafer Mahallesi’nin bir bölümü ve İzsu Su Depoları, Dokuz Eylül Meslek Yüksekokulu

Tire:09:00 – 18:00 saatleri arasında Eğridere Mahallesi

Urla:08:30 – 16:00 saatleri arasında Özbek Mahallesi’nin tamamı, Kuşçular Mahallesi’nin tamamı, Altıntaş Mahallesi’nin bir bölümü, Sıra Mahallenin Bir Bölümü, Darüşşafaka Yaşlı Bakım Tesisinin tamamı ve özel trafolu aboneler

09:30 – 17:00 saatleri arasında Uzunkuyu Köyü, Zeytinler Köyü, Zeytineli Köyü, Birgi Köyü ve özel trafolu aboneler
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments