Ana Sayfa Güncel Haberler İFOD'un 22. geleneksel sergisinin konusu SON-SUZ/LUK

İFOD’un 22. geleneksel sergisinin konusu SON-SUZ/LUK

İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (İFOD) “SON-SUZ/LUK” konulu 22. geleneksel sergisi Mimarlar Odası İzmir Şubesi / İzmir Mimarlık Merkezi’nde fotoğraf severlerle buluşuyor. 07 Ocak 2016 Perşembe günü saat 18:00’da açılacak sergi 16 Ocak 2016 gününe kadar gezilebilecek.

Serginin seçiciliğini Prof. Dr. Yücel Tanyeri, Prof. Dr. Orhan Terzioğlu, Tayfun Kocaman, Yrd. Doç. Dr. A. Beyhan Özdemir ve Yrd. Doç. Dr. Sadık Tumay yaptı. İFOD Yönetim Kurulu üyeleri, tüm üyelerini ve fotoğraf severleri 2016 yılı “SON-SUZ/LUK” konulu geleneksel sergiyi izlemeye çağırdı. (İzmir Mimarlık Merkezi / Mimarlar Odası İzmir Şubesi / 1474 Sokak No:9 Alsancak / İzmir)

“Geleneksel sergiler” ülkemizde ilk kez gerçekleştirilen bir çalışma türü. Yanlızca İFOD üyelerinin yapıtlarından oluşan sergi için gelen fotoğrafları, dördü İFOD üyesi olan beş kişilik seçici kurul seçiyor. Sergi önce İzmir’de açılıyor ve bir yıl boyunca, başta fotograf derneklerinin bulunduğu yöreler olmak üzere yurdun çeşitli yerlerinde yineleniyor.
RELATED ARTICLES
- Advertisment -
 

Most Popular

Recent Comments