Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 20 Kasım 2015 Cuma günü İzmir’in yirmiüç ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Aliağa: Belediye Asfalt Tesisleri, Karakuzu, Uzunhasanlar, Çıtak Tr1, Tr2, Gerçek İnşaat, Petkim Baraj, Türk Telekom, Bertaş Bazaltaş 08:00 - 16:30 saatleri arasında
Aliağa: Yeni Mahalle 572 Sokak, BİM çevresi , Yeni Mahallesi Muhtarlık çevresi , Çaltıdere Mahallesi Tamamı, Mavi Köşe Mahallesi Tamamı, Aldur Mad. Delsan, Çoraklar, Yeni Kalabak, Eski Kalabak, Yukarı Hacı Ömerli, Kalabak Su Pompası, Yılmaz Mad. 09:00 - 10:30 saatleri arasında
Balçova: Sakarya Caddesi - Yıldırım Beyazıt - Cenk - Cengizhan - Tolga - Eruysal - Atilla - Leylak - Timurlenk - Çağatay sokaklar ve çevresi 09:00 - 16:00 saatleri arasında
Mehmet Efe - Tarkan - Kaan - Demirci Efe - Cihangir - Deniz - Hakan - Çağatay sokaklar ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Ozan Sokak ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Bayraklı: 7302 - 7303 - 7311 - 7310 - 7309 - 7301/1 - 7313 - 7314 - 7315 - 7317 - 7318 - 7315/1 - 7316 - 7312 sokaklar ve çevresi 09:00 - 16:00 saatleri arasında
Bergama: Fırınlı Mahallesi Tamamında 08:30 - 18:00 saatleri arasında
Bergama: Maltepe Mahallesi Kayhan Caddesi çevresi 10:00 - 11:00 saatleri arasında
Maltepe Mahallesi Plevne Caddesi çevresi 11:00 - 12:00 saatleri arasında
Maltepe Mahallesi Martıi çevresi 13:00 - 14:00 saatleri arasında
Maltepe Mahallesi Cumartesi Pazarı çevresi 14:00 - 15:00 saatleri arasında
Maltepe Mahallesi 100. Yıl Okulu çevresi 15:00 - 16:00 saatleri arasında
Maltepe Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi çevresi 08:30 - 17:30 saatleri arasında
Çeşme: Sokak ve çevresi 09:00 - 10:00 saatleri arasında
Çeşme: Ilıca 5065 - 5123 - 5131 - 5133 - 5126 - 5129 Sokak ve çevresi 08:00 - 18:00 saatleri arasında
4012, 4010 ve çevresi 08:30 - 15:30 saatleri arasında
Dikili: Bademli Mahallesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Necmi Uslu, Kadir Özger, Hasan Sezer, Ömer Öner, Sadi Koyuncu, Cem Varlı, Mustafa Evren, Bayram Yavaş, Talat Tatar Sulama Grupları ve çevresi 08:30 - 11:30 saatleri arasında
Cumhuriyet Mahallesi, Bankacılar Sitesi ve Bahriye Üçok Caddesi ve çevresi 12:00 - 13:00 saatleri arasında
Foça:: Burunucu yöresinin Tamamı, K. K. K. Kampı ve Çevresi 09:00 - 12:00 saatleri arasında
Gaziemir: Beyaz Evler Mahallesi 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, sokaklar çevresi 08. 00 - 17. 00: Beyaz Evler Mahallesi 546, 547, 555, 555 / 1, 2, 3, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569 sokaklar çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Güzelbahçe: İnönü Caddesi - 2501 - 2297 - 2301 - 2279 - 2283 - 2364 sokaklar ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
2016 - 2168 - 2137 sokaklar 09:00 - 17:00 saatleri arasında
İnönü Caddesi - 2277 - 2350 - 2348 - 2267 - 2265 - 2259 sokaklar ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Mithatpaşa Caddesi - 96 - 94 - 90 - 88 - 23 - 84 - 78 - 76 - 70 - 68 - 80 - 86 sokaklar 09:00 - 10:00 saatleri arasında
Karabağlar: Ali Fuat Erden Mahallesi 3820 - 3864 - 9752 - 9753 - 9754 - 9755 - 9755/1 - 9760 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Umut Mahallesi 3848 - 3850 - 3854 - 3855 - 3856 - 3860 sokaklar ve çevresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında
Karşıyaka: Karşıyaka yöresi ve çevresi 09:00 - 12:00 saatleri arasında
Karşıyaka: 1830 - 1832 - 1833 sokaklar ve çevresi 10:00 - 11:00 saatleri arasında
Caher Dudayev Bul. - 6439 - 6440 - 6445 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Kınık: Taştepe Mahallesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Kiraz: Suludere Mahallesi 09:00 - 16:00 saatleri arasında
Bahçearası Mahallesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Konak: Lı, Bademli, Bozcayaka, Mescitli, Pirinççi, Bıçakçı, Kemenler, Hacı Musa, Mahallesi Çatalarmut, Lokmankuyu, Erkekli yöresileri ve çevresi 09:00 - 17:30 saatleri arasında
Menemen: Alaiçi köyünün tamamı 08:30 - 15:00 saatleri arasında
Atatürk Caddesi’nin Koton Maazası ve çevresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında
125 Sk 126 Sk. 124 sokaklar ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Narlıdere: Erdal İnönü Caddesi ve çevresi 09:00 - 16:00 saatleri arasında
Ödemiş: Derebaşı Mahallesi Bayraktepe yöresi ve Ova Mevkisi çevresi 09:00 - 17:30 saatleri arasında
Işıklı Mahallesi Çiniyeri Mahallesi ve Ova Mevkisi çevresi . 08:30 - 17:30 saatleri arasında
Hakimiyet Caddesı, Stat Caddesi, Mis Sokak ve çevresi 08:30 - 17:30 saatleri arasında
Kırtepe Mahallesi ve Gökçen İçmesuyu 08:30 - 17:30 saatleri arasında
Kırtepe Altı Ticari İşletmeler ve Kırtepe Ovası Tarımsal Sulama, Özel Trafolu Tesisler 08:30 - 16:30 saatleri arasında
İsmail Uysal Tarımsal Sulama Gurubu ve İzzet Hanay Tarımsal Sulama Gurubu
Ödemiş: Hürriyet Mahallesi Kavukçu yöresi Kısmen 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Gölcük Mahallesi Örselli yöresi,
Urla: Yaka Mahallesi, Erdoğan Ker Caddesi, Şehit Kemal Sokak, Ilgaz, Pina, Sungur, Bademlik, Ezgi, Sarmaşık, Yakamoz, Mercan, Mine sokakları ve çevresi. 08:30 - 18:00 saatleri arasında
Zeytinler, Uzunkuyu Köyleri ve çevresi 02:00 - 06:00 saatleri arasında