Ana Sayfa Güncel Haberler MEV Koleji mezunlarını uğurladı

MEV Koleji mezunlarını uğurladı

Milli Eğitim Vakfı (MEV) Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu Lisesi ve MEV Koleji Özel Güzelbahçe Fen Lisesi’nden mezun olan öğrenciler diplomalarını törenle aldı. Okul bahçesinde düzenlenen törende 113 öğrenci mezuniyet sevincini aileleri ve öğretmenleriyle paylaştı.

Törende konuşan MEV Koleji Koordinatör Müdürü Levent Özaytaç, “Milli Eğitim Vakfı ailesi olarak, öğrencilerimizi kendi çocuklarımız gibi sevdik. Koruduk ve Atatürk ilke ve inkılaplarından hiç sapmadan yarınlara hazırladık. Siz değerli velilerimize de bizlere verdiğiniz koşulsuz destek için teşekkür ediyoruz.” dedi. MEV Denetim Kurulu Başkanı Aydın Özyar, MEV Koleji’nin Atatürkçü nesiller yetiştirme misyonuna sonuna kadar bağlı kalacağını söyledi.

Okulu ilk beş dereceyle bitiren öğrencilerin açıklandığı törende MEV Fen Lisesi’nden Doğa Babacan birinci, Berkin Eroğlu ikinci, Ayşe Simay Özer üçüncü, Berkay Öztürkcan dördüncü, Mercan İlayda Uçar beşinci oldu. MEV Anadolu Lisesi’nden Mathis Orhan Balcıoğlu – Robert birinci, Gamze Esin Akşakar ikinci, Ceren Uslu üçüncü, Zeynep Betül Özer dördüncü, Eymen Hakkı Özkan beşinci sırada yer aldı.

Okul birincileri isimlerini anı kütüğüne aileleriyle birlikte çaktı. MEV Koleji Özel Güzelbahçe Okulları’ndaki tören mezunların okul merdivenlerinde sıralanması, kep atmaları ve birlikte veda şarkılarını seslendirmesiyle son buldu.
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments