Ana Sayfa Güncel Haberler Plastech Fuarı ikinci kez düzenlenecek

Plastech Fuarı ikinci kez düzenlenecek

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) ve Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) işbirliğinde PLASTECH – Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı 11 – 14 Nisan 2013 tarihlerinde ikinci kez düzenlencek. İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenmesi planlanan PLASTECH Fuarı’nda, 2 No’lu Hol’de plastik ürünleri ve makinaları, 3 No’lu Hol’de hammadde sektörü yer alacak.

İZFAŞ Genel Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, yurtiçinden ve yurt dışından gelecek profesyonel ziyaretçiler ile katılımcı firmaları buluşturucak fuar için tanıtım çalışmaları sürüyor. İzmir Ticaret Odası, fuar katılımı için üyelerine yönelik finans desteği veriyor ve İZFAŞ tarafından fuara katılmak isteyen EGEPLASDER ve PLASFED üyelerine indirim uygulanıyor.

Profesyonel ve son tüketiciye açık olarak gerçekleştirilen fuar, bu yılda katılımcılarına önemli iş bağlantıları yapma ve yeni pazarlara ulaşma fırsatı sunacak. İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, “Uluslararası başarısı kanıtlanmış organizasyonlara imza atan İzmir’in şimdiki hedefi, Türk plastik ve ambalaj sektörüne yeni bir soluk getiren PLASTECH Fuarı’dır. PLASTECH ile yeni bir marka daha yaratmanın yanı sıra, sektörün ticari gelişimine katkı koymayı ve İzmir’i hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için bir cazibe merkezi yapmayı hedefliyoruz” dedi.
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments