Ana Sayfa Güncel Haberler Yaz ayakkabıları görücüye çıkıyor

Yaz ayakkabıları görücüye çıkıyor

Ayakkabı Yaz – İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarlar Fuarı, 10 – 13 Ocak 2013 tarihlerinde 33’üncü kez düzenlenecek. İzmir’de, 2013 yılının ilk fuarı Ayakkabı Yaz Fuarı olacak. Ayakkabı Yaz Fuarı ile sektör İzmir’de buluşacak.

Ayakkabı, çanta sektöründeki yenilikleri ve gelecek sezon trendini bir arada görme olanağı sunan ve kurulan ticari bağlantılarla sektöre büyük ivme kazandıran Ayakkabı Yaz Fuarı’nda bay – bayan – çocuk ve spor ayakkabı modelleri ile terlik, çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımlarının 2013 yaz modelleri yer alacak. Sektörün bu sezon için gerçekleştireceği en büyük etkinlik olan Ayakkabı Yaz Fuarı’na, Türkiye toplam ayakkabı üretiminin yüzde 40’ını karşılayan İzmirli ayakkabıcıların yanısıra, Türkiye’nin çeşitli illerinden firmalar katılacak.

Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak Ayakkabı Yaz Fuarı, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda organize ediliyor. Dört gün sürecek fuarda, 1 no’lu holde kadın- erkek ve çocuk ayakkabıları, 2 no’lu holde kadın-erkek ayakkabısı, 3 no’lu holde çocuk ayakkabısı ve yan sanayi ürünleri sergilenecek.
Ayakkabı fuarları İZFAŞ tarafından, İzmir Ayakkabıcılar Odası ve Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD) işbirliğinde Ayakkabı Yaz ve Ayakkabı Kış olarak yılda iki kez düzenleniyor. Ayakkabı sektörüne tanıtım ve iş bağlantısı kurma olanağı sunan fuar, Türk ayakkabı üreticilerini yeni yurtdışı pazarlarla buluştururken, yurtiçinde ise gelecek yılın modellerinin sergilendiği ilk büyük etkinlik olacak.

İZFAŞ Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs “Her geçen yıl daha da artan bir dinamizmle, Ayakkabı Yaz ve Ayakkabı Kış olmak üzere yılda iki kez gerçekleştirdiğimiz ayakkabı fuarlarımızı sektörün öncü kuruluşlarıyla ve sektörün kalbinin attığı kentte düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz. İZFAŞ olarak; bölge ve ülke ekonomisine bir kez daha katkı koyacak olmanın gururunu taşıyoruz” dedi.
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments