Ana Sayfa Kent Yazıları Arşiv Arı Kuşu Oyuncaklı halkla ilişkiler

Oyuncaklı halkla ilişkiler

İzmir Büyükşehir Belediyesi basın ve halkla ilişkiler biriminde son üç aydır ilginç değişimler oluyor. Bu değişim İZSİAD Başkanı İlknur Denizli’nin başkan danışmanı olmasıyla hızlandı. Basın danışmanlarından biri olan Hanzade Ünüz ile iyi anlaşan İlknur Denizli, Başkan Kocaoğlu’nun semt gezilerinde bir an olsun yanından ayrılmıyor. Bu gezilerde, oluşan ilginç görüntüler, yeni dönemde halkla ilişkilerde uygulanacak sistemin de ipuçlarını veriyor. Başkan Kocaoğlu muhtarların sorunlarını dinlerken danışmanlar ve diğer protokol görevlileri de çocukları sevindirmek için oyuncak dağıtıyor. Danışmanlar üzgün çocuk bırakmamak adına, dördüncü – beşinci katlara kadar oyuncak servisi yapıyor.

Nişancı’nın hedefi turist

Seferihisar’ın genç Belediye Başkanı Anavatan Partili Hamit Nişancı, turizm fuarlarında ilçesinin güzelliklerini anlatarak turist çekmeye çalışacak. 10 – 15 Ocak’ta Hollanda’ya, 8 – 12 Mart’ta Berlin’e gidecek olan Nişancı, 22 – 25 Mart’ta ise Moskova’da katılacağı turizm fuarlarında Sığacık Kalesi’ni, Teos Antik Kentini, limanı ve güzel koylarını anlatarak ilçesine turist çekmeye çalışacak.

Necip Kalkan’ın siniri

DYP Merkez Karar Kurulu (MKK) Üyesi Aysel Öztezel, muhtarlara iftar yemeği verdi. İftar yemeğine teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mümtaz Yavuz da katıldı. DYP MKK Üyesi Necip Kalkan yemeğe geç gelince Yavuz’un yanında kendisi için ayrılan sandalyenin doldurulmasına çok sinirlendi. Yavuz’un sırtının dönük olduğu arka masaya oturmak zorunda kalan Kalkan’ın yüzü saatlerce asık kaldı.

Mumcular dondu

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu eşi Işın Mumcu’yla birlikte geldiği İzmir’de çok üşüdü. Bahçede düzenlenen iftar yemeğine serin hava gölge düşürdü. Grip olan Işın Mumcu, hastalığının daha da artmaması için yemeğini restoranın kapalı kısmında yerken, Erkan Mumcu da parti yöneticilerine “Çok üşüdüm, kendimi halsiz hissediyorum. Beni dinlendirin” dedi. Mumcu boynunda fıtık olduğu için partililerle öpüşmedi, sadece tokalaştı.
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments