Merhaba…

1 Temmuz 2002 günü başladığımız internet üzerinde kent haberciliği serüvenimiz sürüyor. Gazetecilik deneyimli bir ekip, herhangi bir ticari kaygı gözetmeksizin üç yılı aşkın süredir kente ve yaşama dair haber ve bilgi servisini sürdürüyor.

İzmir’de herhangi bir medya gurubundan ya da yayın kuruluşundan bağımsız haber – bilgi sitesi olmanın keyfiyle ve ilk günün heyecanıyla yol alıyoruz. Özenli, dikkatli, ağırbaşlı ve dengeli…

Kent-Yaşam, kent haberciliği yapıyor, kentli olma bilinci ve sorumluluğu taşıyor, doğru bilgiye ve doğru habere ulaşılmasına aracılık ediyor.
Kent insanına bilgiyi ve haberi en kısa, en doğru yoldan ulaştırmayı hedefleyen kişi, kurum ve kuruluşlar elbette Kent-Yaşam’da yerini alıyor.

Arzuladığımız izlenirlik düzeyini yakalayamadığımız giriş sayfamızaki sayaçtan da belli… Sunucularında bize kucak açarak destek olan EfesNet başta olmak üzere link vererek desteklerini esirgemeyen dostlarımız tesellimiz…

Yurt içinde ve yurt dışında sesimizi duyurmayı başardığımız internet gezginlerinin içtenlikli yüreklendirmesiyle yolumuza devam ediyoruz.
Bu sitenin biçimlenmesine ve içeriğinin oluşmasına katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz. Lütfen bize yazın…

Kenti, kentlileri ilgilendiren ya da ilgilendireceğini düşündüğünüz haber, yazı ve fotoğrafları, paylaşmak istediğiniz görüş, düşünce ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments