Yazdır Arkadaşına gönder
YOLDER'den demiryolculara iş güvenliği eğitimi
YOLDER'den demiryolculara iş güvenliği eğitimiDemiryollarında çalışan ve risk altında görev yapan yapım ve işletim personeli için "İş güvenliği ve risk analizi eğitimi" düzenlendi. Çalışanların iş koşullarından kaynaklanan tehlikenin farkında olması gerektiğini belirten Demiryolu Yapım ve İşletim Personeli Dayanışma Yardımlaşma Derneği (YOLDER) Yönetim Kurulu Başkanı Özden Polat, "İşgüvenliği önlemleri sadece çalışanı değil işvereni de koruyor. Bunun için de eğitim şart" dedi.

Merkezi İzmir'de bulunan Demiryolu Yapım ve İşletim Personeli Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (YOLDER) ile Türkiye Demiryolu İşçileri Sendikası'nın (Demiryol-İş) ortaklaşa düzenlediği iş güvenliği ve risk analizi eğitimi Tez-Koop-İş Sendikası İzmir Şubesi eğitim salonunda gerçekleştirildi. Etkinlikte, yönetim danışmanı ve ISO 18001 başdenetçisi Zihni Erderen ile iş güvenliği uzmanı Serhat Yıldır, demiryolu çalışanlarına temel iş güvenliği, tehlike tanımlama, risk değerlendirme ve iş güvenliği mevzuatı konusunda bilgiler aktardı.

Tarih: 25/9/2011
503 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.