GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım - onarım - yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 26 Ekim 2017 Perşembe günü İzmir'in 16 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Aliağa: 07:00 - 17:00 saatleri arasında Kılıçlar
Bergama : 12:00 - 13:00 saatleri arasında Alsa Granit, Bayer Granit, Belen Fıstık Fab., Fettah Karasu, Granit Grup Mad., Hastaş Granit, Hüsniye Zeybek, Korzi Madencilik, Muammer Ok, Okçular, 1, Okçular, 2, Şaşmazlar Granit Nakliye
Bornova: 09:00 - 10:30 saatleri arasında 7302, 7304, 7306, 7308, 7310, 7303, 7305, 7312, 7314, 7316, 7318, 7320, 7320/1, 2, 7307, 7322, 7324, 7326, 7328, 7301 sokaklar ve çevresi
09:00 - 16:00 saatleri arasında Eğridere Köyünün Bir Bölümü
10:00 - 12:00 saatleri arasında Mustafa Kemal Caddesi, Süvari Caddesi, 153, 159, 174, 172, 175 sokaklar ve çevresi
10:30 - 12:00 saatleri arasında 5353, 5356, 5374, 5375, 5376, 5377, 5378, 5379, 5381, 5460, 5470, 5490/2, 5456, 5490, 5492, 5499/1 sokaklar ve çevresi
13:00 - 14:30 saatleri arasında Koşu Kavak, Tuna, Meriç mahalleleri, Ziya Paşa Caddesi, Fazıl Paşa, 4190, 4257, 4265, 4267, 4650, 4651, 5635, 5632, 5633, 5636/1, 5637, 5655/1, 5529, 5531, 5532, 5522, 5533, 5534, 5552, 5551, 5553, 5550, 5549, 5548, 5555, 5556, 4202, 4198, 5652, 5653, 5654, 5655 sokaklar ve çevresi
14:30 - 16:30 saatleri arasında 4319/2, 3, 4319, 4321, 4323, 4325, 4327, 4329, 4320, 4322, 4324, 4326, 4328, 4330, 4332, 4334, 4336, 4338, 4371, 4277, 4279, 4281, 4316, 4312, 4314, 4314/1, 4310, 4304, 5701, 5702, 5703, 5703/1, 5705, 5706, 5707, 5708, 5711/2, 5711/11 sokaklar ve çevresi
Buca: 08:00 - 10:00 saatleri arasında 1005, 861, 870/4, 903, 900, 1007, 860, 870/3 sokaklar ve çevresi
08:00 - 12:00 saatleri arasında 203/32, 203/37, 203/28, 203/26, 203/36, 205, 203/24 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında 220/42, 220/49, 220/75, 220/77 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında 3/16, 3/7, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12 sokaklar ve çevresi
10:00 - 12:00 saatleri arasında 916, 918, 898, 920, 914/1, 923, 920, 914 sokaklar ve çevresi
13:00 - 15:00 saatleri arasında Seyfi Demirsoy Caddesi'nin bir bölümü, 1019, 1009, 1011, 1023 sokaklar ve çevresi
15:00 - 17:00 saatleri arasında 1054, 1052, 1052/2, 1052/1, Gaziosmanpaşa Caddesi'nin bir bölümü, 1081, 1080 sokaklar ve çevresi
Çeşme: 09:00 - 13:00 saatleri arasında Şifne yöresi, 6000, 6381, 6391, 6377, 6380 Sokaklar
Çiğli: 09:00 - 16:00 saatleri arasında 8763, 8759 sokaklar ve çevresi
Dikili: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Kabakum Mahallesi, Grupkent Sitesi ve çevresi
Foça: 07:00 - 08:30 saatleri arasında Kılıçlar Hurdacılık, Foça Jandarma Alayı, Nejat Balkaya, Fuat Işık, 4.Jand. Kom.Okulu Eğt.Tesisleri, Yavuz Gülerce, Atiye Güven, Ferhat Ferhanoğlu Ve Arkadaşları Sulama, Eskidji, Ferah Kahya, Baki Celep, Korkmaz Kurt, Sıdıka Soysal, Çonak Tatil Köyü, Ahmet Kuzu, Güven Büyükçam, Mercankent, Ali Rıza Akar Ve Arkadaşları, Yenifoça 7.Jandarma, Vodfone, Turkcell, Avea, Yertur, İmbat Obası, Asmadere Sitesi, Cengiz Uysal, Deniz Kuvvetleri Foça Deniz Üs Komutanlığı, Foça Atık Su Arıtma, Osman Alakaraca, Tarım Köy İşleri, Phokai Otel, Avea İletişim, Foça Tr, 53, Devlet Su İşleri Sakızlı Su Pompası, Avea Çöplük, Şükran Kanık Karaca, Bağarası Enerji Üretim, Foça Belediyesi Katı Atık, İzsu Foçaköy Evleri Terfi Mrk., Hanefi İspirli, Foçaköy, Foça Açık Cezaevi, Foça Açık Cezaevi, Gönülcan İnşaat, Mehmet Gönülcan, Ufuk Aşıcı, Gül Demiray, Berrin Durmaz, Avea Kumtepe, Işıl Dirim, Tan Gübre, Gürsel Özbey, Sulhettin Arslan, Timur Çetindağ, Zeynel Kerem Evcim, Mehmet Aslan, Nalan Erdoğan, Turkcell, Vodefone, Ando Tarım, Bağarası Ges
Karabağlar: 09:00 - 17:00 saatleri arasında 3951/1, 3955, 3956, 3956/1, 3957, 3958 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 3848/4, 3948, 3948/2, 3, 3987/1, 3988/2, 3, 3990, 3990/1 sokaklar ve çevresi
12:00 - 15:00 saatleri arasında 4070, 4090, 4107, 4108, 411, 4130, 4169 sokaklar ve çevresi
16:00 - 19:00 saatleri arasında 4303, 4304, 4305, 4307, 4308 sokaklar ve çevresi
20:00 - 22:00 saatleri arasında Ş. Volkan Koçyiğit Blv., 4577/2, 4647 sokaklar ve çevresi
Karşıyaka: 09:00 - 12:00 saatleri arasında 6713, 6712 sokaklar ve çevresi
09:00 - 12:00 saatleri arasında Cengiz Koca Toros, Prof Dr.Yusuf Vardar sokaklar ve çevresi
09:00 - 16:00 saatleri arasında Alim Dağhan Caddesi, 6719/1 Sokak ve çevresi
Kiraz: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Çömlekçi Mahallesi
Konak: 09:00 - 11:00 saatleri arasında Gürçeşme Caddesi, 2232, 2234, 3557 sokaklar ve çevresi
09:00 - 11:00 saatleri arasında 1433, 3507, 3551/1, 3554, 3556, 3557, 3558, 3559, 3770/4 sokaklar ve çevresi
09:00 - 11:00 saatleri arasında Eşref Paşa Caddesi, 532, 533, 534, 535, 537, 538, 546, 547 sokaklar ve çevresi
09:00 - 13:00 saatleri arasında Gürçeşme Caddesi, 1136/2, 1140 sokaklar ve çevresi
Menderes: 08:00 - 18:00 saatleri arasında Develi, Altıntepe mahalleleri, Menderes Küçük Sanayi Sitesi
09:00 - 14:00 saatleri arasında Görece Göçmen Konutları Mahallesi, 5082, 5172, 5173 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Fevzi Çakmak, Atatürk mahalleleri
Menemen: 08:30 - 16:00 saatleri arasında Ayvacık Köyünün tamamı
08:30 - 18:00 saatleri arasında Yayla, Değirmendere, Emiralem Merkez mahalleleri
Ödemiş: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Bozdağ Mahallesi, Gündalan yöresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Demircili Mahallesi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Mescitli Mahallesi
Urla: 09:00 - 12:00 saatleri arasında Urla Yenikent, Yelaltı Mahallesi