Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 07 Haziran 2016 Salı günü İzmir'in 22 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Balçova: 13:00 - 16:30 saatleri arasında Şair Nedim, Rakım Erkutlu, Ünlü, Orhan Veli, Ziya Gökalp, Namık Kemal sokaklar ve çevresi
Bayındır: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Sadıkpaşa Mahallesi Arapbaşı yöresi
Bayraklı: 09:00 - 13:30 saatleri arasında Salhane - Anadolu Caddesi Üzeri, Pakoğlu Depo ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 193, 1620/3 - 12, 2189, 2190, 2190/1 sokaklar ve çevresi
13:00 - 16:30 saatleri arasında Salhane Mahallesi, Ozan Abay Caddesi, 1586/15, 1600, 1601 sokaklar ve çevresi
Bergama: 09:00 - 14:00 saatleri arasında Paşaköy, Ferizler, Doğancı Mahalleleri İle özel trafolu aboneler
Bornova: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Kayadibi Caddesi Ve Kayadibi Köyüne Bağlı Cadde Ve Sokakların Tamamı
Buca: 08:00 - 09:00 saatleri arasında Hürriyet Mahallesi, Hasan Şarlayan, 494, 469, 448, 492 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Kuruçeşme Mahallesi, Hacı Bektaş Veli, 201, 201/1 - 2 - 3 - 4, 202, 202/3 - 5 - 50, 203/30 sokaklar ve çevresi
09:00 - 10:00 saatleri arasında Seyhan Mahallesi, 641/5 - 2, 641/1, 701, 645 sokaklar ve çevresi
10:00 - 11:00 saatleri arasında İnkilap Mahallesi, 504, 502//2, 502, 515 sokaklar ve çevresi
11:00 - 12:00 saatleri arasında Seyhan Mahallesi, 659, 659/3 - 4 - 7, 661/1 sokaklar ve çevresi
13:00 - 14:00 saatleri arasında Akıncılar Mahallesi, Akdoğan Caddesi, 547, 552, 562, 551 sokaklar ve çevresi
14:00 - 15:00 saatleri arasında Seyhan Mahallesi, 629, 625, 629/10, 626/2 sokaklar ve çevresi
15:00 - 16:00 saatleri arasında Yenigün Mahalesi, 265/18, 265/29, 265/23, 265/19 sokaklar ve çevresi
16:00 - 17:00 saatleri arasında Seyhan Mahallesi, 602/1, 556/6, 550, 621 sokaklar ve çevresi
Çeşme: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Raif Zihnalı, Hidayet Tarımsal, Ovacık Azmak yöresi, 18 Evler Sitesi, Ovacık Azmak Bölgesi, Oğuz Aydemir, Manastır yöresi, Ovacık aktarma trafosu ve çevresi
Dikili: 09:00 - 15:00 saatleri arasında Kocaoba, Kıroba, Mazılı Mahalleleri Ve Agrobay Seracılık ve çevresi
Foça: 09:00 - 16:30 saatleri arasında M.Celal Akpolat, Tekin Kipoz, Alanya, Barabaros, Sefa Köse Reisoğlu caddeleri, Donatkent Sitesi ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Eski Bağarası - 411, 412, 414 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Eski Bağarası - 3/3, 8/3, 10, 10/1 - 2 - 3 - 5, 19/2 - 3, 421, 427 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Yeni Foça - Cumhuriyet Mahallesinin Bir Bölümü, Zorer, Kurtalan, Gürbüz, Sürat Sokaklar İle Taşçı Sitesi, Donatkent, Konutsan Sitesi, Öğretmen Evi, Fulya Sitesi, Akgün Sitesi, M.Uğur Yapı Kooperatifi Sitesi ve çevresi
Gaziemir: 08:00 - 10:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, Akçay Caddesi, 210, 211, 212 sokaklar ve çevresi
10:00 - 12:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, Akçay Caddesi, 179, 179/1 - 2 - 3, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 sokaklar ve çevresi
13:00 - 15:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, Akçay, Altan Aydın caddeleri, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116/1 - 2 - 3 Sokaklar Civarı
15:00 - 17:00 saatleri arasında Aktepe Mahallesi, 351, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 116, 116/1 - 2 - 3 sokaklar ve çevresi
Güzelbahçe: 08:00 - 12:00 saatleri arasında Adnan Menderes, Seferihisar caddeleri, 2455, 2730, 2732, 2482 sokaklar ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında Çamlı Mahallesi Tamamı, Saray, Aydın, Kaptan sokaklar ve çevresi
Karabağlar: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Peker Mahallesi, 5027, 5028, 5029, 5030, 5031, 5077, 5078, 5079, 5080, 5081, 5103 sokaklar ve çevresi
Karaburun: 08:30 - 16:30 saatleri arasında Küçükbahçe, Yayla Mahallesi, Orman Ve Özel Zeytinci İle özel trafolu aboneler
Karşıyaka: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Girne Şemikler, 1847/1 - 2 - 3 - 8, 7459/1 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Cumhuriyet Mahallesi, 6700, 6701, 6710, 6712, 6712/1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7, 6713 sokaklar ve çevresi
09:00 - 11:00 saatleri arasında Anadolu Caddesi, 6688, 6689, 6710 sokaklar ve çevresi
Kemalpaşa: 07:00 - 09:00 saatleri arasında A.Yenmiş, A.Sütçüler, Y.Sütçüler, Akalan, Beşpınar Köyleri, Sipil, İşçimenler, Kamil Dedeoğlu, Migros Depoları, Tariş Depoları, Nergis Demir, Mat İnşaat, Başarı Yem, Tetik Yapı Kooperatifi, Rojdi Yılmaz, Cevdet Tekinler, Özler Akaryakıt, Hasibe Kayahan, Ali Yaşar, Done Konserve, Özdemir Çelik, Kutlusan Kafes, Mustafa Dalaman, Şen İhracat, Medi Gıda, Belova Tarım, Tarımsal Gıda, Elmas Depoları, Abalıoğlu Akalan, Yeşilova Nebati Yağ, Banvit, Denen Et, Metin Yenipazarlı, Kayan Özengiller, Sebahattin Özaydınlar, İsmail Irmak Muammer Or Tav, Ahmet Buğdayeken, İsmet Aras, Ali Adalı, Doğalsen Orman Ürünleri İle özel trafolu aboneler ve çevresi
09:00 - 15:30 saatleri arasında İnönü, Armutlu caddeleri, 230, 241/1 - 2 - 3, 262, 263, 264, 265, 268, 271, 272 Sokaklar İle Cem Evi Civarı, Körfez Dersanesi Civarları
15:00 - 16:00 saatleri arasında A.Yenmiş, A.Sütçüler, Y.Sütçüler, Akalan, Beşpınar Köyleri, Sipil, İşçimenler, Kamil Dedeoğlu, Migros Depoları, Tariş Depoları, Nergis Demir, Mat İnşaat, Başarı Yem, Tetik Yapı Kooperatifi, Rojdi Yılmaz, Cevdet Tekinler, Özler Akaryakıt, Hasibe Kayahan, Ali Yaşar, Done Konserve, Özdemir Çelik, Kutlusan Kafes, Mustafa Dalaman, Şen İhracat, Medi Gıda, Belova Tarım, Tarımsal Gıda, Elmas Depoları, Abalıoğlu Akalan, Yeşilova Nebati Yağ, Banvit, Denen Et, Metin Yenipazarlı, Kayan Özengiller, Sebahattin Özaydınlar, İsmail Irmak Muammer Or Tav, Ahmet Buğdayeken, İsmet Aras, Ali Adalı, Doğalsen Orman Ürünleri İle özel trafolu aboneler ve çevresi
Konak: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Barbaros Mahallesi, 334, 335, 336, 350, 351 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Anadolu Mahallesi, Plevne, Yeni Plevne, Tunalıgil, Selimiye caddeleri, 2425, 2427, 2428, 2429, 2430, 2431, 2432, 2434, 2436, 2438, 2446 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Güzelyalı Mahallesi, 54, 55, 56, 56/1, 60 sokaklar ve çevresi
09:00 - 09:45 saatleri arasında Murat Reis Mahallesi, Ş.Ceysu Ceylan, 131, 136, 137, 230, 231, 233 sokaklar ve çevresi
10:00 - 10:45 saatleri arasında Çankaya Mahallesi, 131, 136, 137, 153, 155 sokaklar ve çevresi
11:00 - 11:45 saatleri arasında Çankaya Mahallesi, 137, 155, 176, 221 sokaklar ve çevresi
12:00 - 12:45 saatleri arasında Mithat Paşa Mahallesi, Mithat Paşa Caddesi, 140, 178, 179, 211 sokaklar ve çevresi
14:00 - 14:45 saatleri arasında Murat Reis Mahallesi, Ş. Saraçoğlu Caddesi, 188, 257, 271, 278, 279, 324 sokaklar ve çevresi
15:00 - 15:45 saatleri arasında 1. Kadriye Mahallesi, 628, 687, 689, 690, 694, 698/2 sokaklar ve çevresi
16:00 - 16:45 saatleri arasında 19 Mayıs Mahallesi, 731, 731/1 - 2, 732/6 - 7 - 8, 700/3 - 4 - 5 sokaklar ve çevresi
Menderes: 08:30 - 16:30 saatleri arasında Tekeli, Develi, Küner, Şaşal, Deli Ömer Mahalleleri, Sarıçay yöresi İle Özsu Su Fabrikası, Şaşal Danone Su Fabrikası
08:30 - 17:30 saatleri arasında Gümüldür Payamlı Mahallesi, Payamlı Caddesi, 5820 Sokak köy içi çevresi
Menemen: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Süleymanlı Köyü 921 Sokak ve çevresi
Narlıdere: 08:00 - 11:00 saatleri arasında Altınvadi Caddesi, Kayhan, Papatya, Yeşiltepe sokaklar ve çevresi
11:00 - 13:00 saatleri arasında Tunç Demir, Karakuş, Aydın, Turkuaz, Mimar Sinan, Pınar, Beyazıt, Çeşme, Şair Fuzuli, Aziz, Serdar, Beren sokaklar ve çevresi
Ödemiş: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Ovakent Mahallesi Bir Bölümü
09:00 - 17:00 saatleri arasında Bayırlı Mahallesi Boğaz yöresi
Seferihisar: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Akarca Hıdırlık Mahallesi, Tuzla Caddesi, Jandarma Sitesi, 2150, 2152, 2152/1, 2156 sokaklar ve çevresi
Tire: 09:00 - 13:00 saatleri arasında Kireli Mahallesi
09:00 - 18:00 saatleri arasında Mahmutlar Mahallesi Ovası Sulama Trafoları, Fikri Önal, Kahraman Yavuzlar, Saffet Karadiş, Ahmet Uslu, İbrahim Sezen, Ünal Şarlıoğlu, Mustafa Koçoğlu Grup Sulama Trafoları