Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 27 Mart 2016 Pazar günü İzmir’in 19 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
BAYINDIR: Karahalilli Mahallesi, Çayır yöresi tamamı ve çevresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında
BERGAMA: Bergama Şehir Merkezi ile bağlı olan mahalle ve köylerinin tamamı 08:00 - 15:00 saatleri arasında
BORNOVA: Pınarbaşı Mahallesi, Aydınlar Caddesi, 7401/1, 7405, 7405/1, 7405/2 sokaklar ile Şerafettin Çetin, Bmc, Tümak Tütün, Birlik Oto, İki El Makina, Murat Ambalaj, Tıp - Med, Kervitaş Gıda, Çankaya Pres Döküm, Aysallar Petrol ve çevresi 09:00 - 13:00 saatleri arasında
Mevlana Mahallesi, 1722, 1726/1, 1730, 1752, 1754, 1755, 1769, 1770 sokaklar ve çevresi 09:00 - 13:00 saatleri arasında
1494, 1497, 1497/1 - 2, 1509, 1511, 1512, 1513, 1513/1, 1514/1, 1514, 1515, 1515/1, 1516, 1521, 1651, 1652, 1653, 1654, 1660 sokaklar ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Sanayi Caddesi, 367/3 - 4 sokaklar çevresi 19:30 - 22:30 saatleri arasında
BUCA: Mustafa Kemal Mahallesi, İsmail Sivri Bulvarı bir bölümü, 684/11 - 15 - 16 - 17 - 18, 694/5, 697, 697//2 - 3 - 11 sokaklar ve çevresi 08:00 - 16:00 saatleri arasında
ÇEŞME: Germiyan Köyü, Alize Res 08:00 - 17:00 saatleri arasında
DİKİLİ: Dikili Şehir Merkezi ile Bağlı Olan Mahalle ve Köylerinin tamamı ile Çandarlı Beldesinin tamamı 08:00 - 15:00 saatleri arasında
Bademli Mahallesi, Alanlar, Kilik yöresileri ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
GAZİEMİR: Sarnıç - Fatih Mahallesi, Ege Caddesi, 1142, 1142/1 - 2 - 3, 1143, 1144, 1145, 1145/1 - 2 - 3, 1146, 1185, 1185/1, 1187, 1187/1 - 2 sokaklar üzeri 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Sarnıç - Fatih Mahallesi, 1192, 1192/1 - 2, 1203 sokaklar üzeri 08:00 - 17:00 saatleri arasında
KARABAĞLAR: Aşık Veysel Mahallesi, 5733, 5806, 5807, 5817, 5818, 5829 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Aşık Veysel Mahallesi, 5733, 5815/1, 5843, 5844, 5845, 5847, 5848, 5850 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Aşık Veysel Mahallesi, 4000, 4001, 4002, 4003, 4004, 4006, 4007, 4012, 4035, 5846 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
KEMALPAŞA: Kemalpaşa Ulucak tamamı, Damlacık Köyleri tamamı, Ayşe Barçın, Tamer Üstün, Ali Yavaş, Emine Keskin, Abdullah Özkan, Karip Akkuş, Arkas Denizcilik, Ulucak Su Pompası, Küçükpehlivan Yağ Fab., Turgut Koparan, Hikmet Dede, Ege Vet, Ayhan Tuncer, İzotar, Hanımağa Çiftliği çevresi Fabrikalar, Fatma Şener, Halsan, Mehmet Küçükpehlivan, Adnan Eryener, Turgay Bakır, Hurşit Örümcek, Fahrettin Ulusoy, Necdetbukey Villaları, Profesörler Sitesi, İsmet Karaduman, Levent Alku, Mukadder Yumrutaş,, özel trafolu aboneler ve çevresi 09:00 - 10:00 saatleri arasında
Kızılüzüm Köyü, Ahmet Yar Soğutma, Ahmet Yar, Şahinler, Ali Özşahin, Nevzat Akçalı Slm Grup. Klemsan, Erze Kap, Ömeroğlu Tarım, Özverfi, Eski Omrat, Fevzi Gümüş, Kılıçlar Hurdacılık, Erze Ambalaj, Aypack, Olcayto Toker, Nif Orman Ürünleri, D.Alı Sapmaz, Kamber Usta, Müzehher İmer, Ekiz Zeytinyağı, Yapelsan, Ahmet Kılıç, Yorgancılar Pazarlama, Kenan Yıldız, Tufan İnşaat Depoları, M.Ali Toker, H.İletmiş, R.Sırrı Ağaç Deviren, Olcay Toker, Yunus Tekin, Emet Demir, Sebahattin Yıldırım, Tufan Pehlivanlar, İsmet Çolak, Halil Berberoğlu, Yaşamkent, Tekin Kazan, Stm Teleferik, İzmir Hayvancılık, Master Kauçuk, Reta Raf, Yılmaz Özyüncü, İspi, İspi 2, M. Ali Toker, Fer Kağıtçılık, Birlik Baharat, Leyla Kızılgöz, Yıldırım Mutlubaş, Kanada Turizm, Kömürcü Kardeşler, Bayraktar Petrol, Sahra Odabaş, Karaca Gıda, Fibrosan, Böcek Yapı, Alattin Aktaş ile özel trafolu aboneler ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
KINIK: Yayakent Mahallesi, Dündarlı, Sucahlı, Balaban, Musacalı, Karatekelli, Çiftlik, İbrahim Ağa, Bademalan, Örtülü, Köseler, Mustaklar, Kodukburun ve Işıklar mahalleleri ile Alanlar Sulama Enh. ve Fiderdeki özel trafolu aboneler 08:00 - 15:00 saatleri arasında
KİRAZ: Yeniköy, Umurcalı mahalleleri 09:00 - 16:00 saatleri arasında
Cevizli Mahallesi Bostan yeri yöresi 09:00 - 16:00 saatleri arasında
KONAK: Kosova Mahallesi, Kosova, 1005, 1011, 1011/1, 5277, 5278, 5279, 5280 sokaklar ve çevresi AG 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Zafertepe Mahallesi, 577, 679, 683, 684, 685, 740 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Zafertepe Mahallesi, 540, 606, 607, 633, 634, 679, 685 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
MENDERES: Gümüldür Özdere - Orta Mahalle, Atatürk Bulvarı, Çukuraltı Merkez çevresi ile Özkent Site çevresi 09:00 - 12:00 saatleri arasında
MENEMEN: Atatürk, Abdi İpekci caddeleri, 1. ve 2. Abdi İpekci Geçidi sokaklar ve çevresi 09:00 - 11:00 saatleri arasında
Musabey Köy, Çavuş Köy, Kesik Köy tamamı ve İlyasoğulları, Cumhur Karakaş Kasım Dinç, İz - Su Pompa ve çevresi 14:00 - 15:00 saatleri arasında
ÖDEMİŞ: Ödemiş Sanayi Sitesi bir bölümü 09:00 - 14:00 saatleri arasında
SELÇUK: Çamlık Mahallesi, Pazar Yeri ve Eski Büyük Menderes Mahallesi’nin bir bölümü 08:30 - 14:00 saatleri arasında
TİRE: Turan Mahallesi, Ufuk Sokak ve çevresi 09:30 - 14:00 saatleri arasında
TORBALI: Şehitler Arslanlar, Eğerci, Doğanay Toprak, Şahtaş ve Sulama trafoları (08:30 - 09:00) - (15:00 - 15:30): Taşkesik, Havuzbaşı, Eğerci Köyleri Tr - 3, Sanford, Berat Mermer, Bt Food, Altınsüt, Behçet Çınar, Akm Çiftliği ve Bölge De Bulunan Sulama trafoları 08:30 - 15:30 saatleri arasında
URLA: İskele, Güvendik, Denizli, Yaka, Altıntaş, Yenice, Naipli Mahallesi, Şehir Merkezi, Çeşmealtı Bölgesi, Kocadere yöresi ile Bu Bölgelerdeki özel trafolu aboneler 00:30 - 07:00 saatleri arasında