Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 11 Eylül 2015 Cuma günü İzmir’in ondokuz ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Balçova: Bahçeler arası Mahallesimahallesi Yıldız Mithatpaşa Caddesi8, 8/14, 1895, 1884, 1891 sokaklar ve DE Deniz Bilimleri Enstitüsü, Öztaş İnşaat. 00:30 - 01:00 saatleri arasında
Korutürk Mahallesi, Çatalkaya Mahallesi, Malazgirt, Havacılar Balçova Belediyesi Kültür Evi, Eshot Hareket Merkezi, SGK Dipanseri, Gonca, Hakan, Demirci Efe, Sakarya, Cihangir, Çakır Efe sokak ve çevresi 01:30 - 02:00 saatleri arasında
Yeşilalaniçi Üçkuyular 65/18 - 65/19 sokaklar ve çevresi 02:30 - 03:00 saatleri arasında
Aonur, Korutürk, Fevzi Çakmak mahalleleri, Mithatpaşa Caddesi Urlayolu, Atlas, Ardıç, Badem, Begonya, Selluka, Manolya, Sarmaşık, Sedir, Servet, Mimoza, Funda, Çamlık, Zambak, Çağatay, Zakkum, Nilüfer Ateş, Anber, Köroğlu, Akasya, Sakarya, Köprülü, 1881, 1881/1, 1881/ 2 - 3, 1882, 1883, 1897 Menekşe, Şair Nedim, Ertuğrul Gazi, Dumlupınar, Orhan Veli, Köroğlu, Kerime, Gümüşpala sokaklar ve Termal Tesisler Agamemnon Kaplıcaları Almanya Federal Cumhuriyeti Başkonsolosluğu 03:30 - 04:00 saatleri arasında
Sakarya Caddesi, Timurlenk, Yıldırım Beyazıt, Cenk, Leylak, Atilla, Cihangir, Tolga, Tarkan, Cengizhan, Latin, Küpe, Sakarya, Çağdaş Caddeleri Ejder, Mehmet Efe, Şelale, Demirci Efe, Deniz, Site, Çümlerdemirci Efe, B.Mehmet, Kuşkonmaz, Turgut Reis, Karanfil, Miine, İğde, Davut Süvari, Karanfil, Mine, İğde, Alpaslan, Demirci, Efe, Gazi sokaklar ve çevresi 03:30 - 04:00 saatleri arasında
Ilıca Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Duygu, Barış, Yamaç, Fethi Bey, M. Şefket, Şükrü Kanatlı, H.Tahsin, Sokullu, Gürsel, Dede Efendi, Mimar Kemalettin, Fthi Okyar, Sefa sokaklar ve çevresi 03:30 - 04:00 saatleri arasında
Balçova Sandal Seyran Kumul sokaklar ve çevresi 09:00 - 16:00 saatleri arasında
Bayındır: Hasköy Mahallesi ve çevresi 08:30 - 17:30 saatleri arasında
Beydağ: Beydağ Mutaflar Mahallesi Değirmen Yanı yöresi ve çevresi 09:30 - 16:00 saatleri arasında
Beydağ Beyköy Mahallesi ve çevresi 09:00 - 18:00 saatleri arasında
Bornova: Çamdibi Mahallesi 5338, 5331, 5332, 5544/3, 5454, 5456, 5446, 5460, 5482, 5470, 5483, 5484, 5485, 5482/1 - 2, 5490/2, 5373, 5378, 5379, 5379/1, 5499/1 sokaklar ve çevresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında
Naldöken Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi, Cami Sokak, Kabristan Yolu, 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1259/1 - 2, 1243, 1243/1 - 2 - 3 - 4 - 5, 1242, 1242/1 - 2, 1243, 1244, 1247 1248, 1250, 1238, 1240, 1240/1, 1233, 1234, 1235, 1235/1, 1239, 1239/1 - 2 sokaklar ve çevresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında
Buca: Adatepe ve Dumlupınar mahalleleri Erdem ve Kıbrıs Caddeleri 66 - 68 - 77 - 79 sokaklar ve çevresi 08:00 - 12:00 saatleri arasında
Bucakoop Mahallesi 1406 - 1408 - 1409 - 1415 sokaklar ve çevresi 13:00 - 17:00 saatleri arasında
Bucakoop Mahallesi 1407 - 1408 - 1409 - 205/16 - 205/23 sokaklar ve çevresi 13:00 - 17:00 saatleri arasında
Menderes ve Vali Rahmi Bey Mahallesi Menderes, Dr. Fahrettin 133 - 136 - 136/1 - 140 - 152/1 - 153 - 155 - 157 - 157/2 sokaklar ve çevresi 08:00 - 12:00 saatleri arasında
Buca Çaldıran, Hürriyetmahallesi, Namık Kemal Caddesi 430, 433, 433/1, 433/2, 433/3, 433/4, 433/5, 433/6, 433/7, 433/9, 433/10, 433/11, 433/12, 433/14, 433/15, 433/16, 433/19, 433/20, 433/21, 433/22, 433/23, 433/25, 487 00 13, 440, 450, 452, 454, 456, 458, 462, 464, 478, 479, 480, 481, 483, 484, 485, 487, 489, 497, 499, 501, 503, 505, 507, 982 sokaklar ve çevresi 05:30 - 06:00 saatleri arasında
Dikili: Kabakum, Bankacılar Sitesi, Teyko Sitesi, Milenyum Sitesi, Sarıgül Sitesi, Gurupkent Sitesi, Hak Degirmencilik, Şerif Onur Gurubu ve çevresi 11:00 - 17:00 saatleri arasında
Sadullah Sezer Grubu Tarımsal Sulama 09:00 - 16:00 saatleri arasında
Çağlan Grubu Tarımsal Sulama 09:00 - 16:00 saatleri arasında
Foça: Martıkent, Alize Sitesi, Yeşil Vadi Sitesi ve Donantkentin bir bölümü 08:30 - 18:00 saatleri arasında
Karabağlar: Maliyeciler - Şehitler mahalleleri52/19, 29, 120, 121, 129, 130, 131, 132 sokaklar ve çevresi 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Karşıyaka: Berin Taşan 1764 - 1765 - 1836 - 1826/3 - 1763/11879/2 sokaklar ve çevresi 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Rüştü Şardağ Latife Hanım Sokak, 1671 - 1764 sokaklar ve çevresi 09:00 - 12:00 saatleri arasında
Latife Hanım 1671 - 1764 - 1763 - 1761 sokaklar ve çevresi 09:00 - 12:00 saatleri arasında
Berin Taşan Sokak, Rüştü Şardağ - Latife Hanım Sokak, 1764 - 1879/3 sokaklar ve çevresi 09:00 - 12:00 saatleri arasında
Hüseyin Olgun Rüştü Şardağ - Girne Bulvarı 1828/6 - 1828/7, 1834 ve çevresi 13:00 - 17:00 saatleri arasında
1644 - 1656/1 - 1658 - 1652 - 1609 sokaklar ve çevresi 09:00 - 11:00 saatleri arasında
Orhan Şaik Gökyay, Rüştü Şardağ - Atatürk Bulvarı 1879/1 - 1879/2 - 1835/1 sokaklar ve çevresi 13:00 - 17:00 saatleri arasında
Karaburun: Kuyucak Mahallesi’nin bir bölümü 09:00 - 16:00 saatleri arasında
Kemalpaşa: Ulucak M.İsmet İnönü Caddesi, Sıtkı Aydınel Caddesi, 9181 - 9187 - 9189 - 9191 - 9193 - 9232 - 9223 sokaklar ve çevresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında
Ulucak İzmir Caddesi, M.Akif Ersoy Caddesi, .110 Sok ve çevresi 08:30 - 17:00 saatleri arasında
Armutlu Ovsı Tanboğa - Ş.Buldan - H.İbrahim Aslanoğlu - Nihat Çorum Armutlu Ankara Asfaltı Kavşağı çevresi özel trafolu aboneler ve çevresi 07:00 - 19:00 saatleri arasında
Damlacık Köyü tamamı 08:30 - 17:00 saatleri arasında
Armutlu - Armutlu Ovası - Bağyurdu - Ören - Y.Kızılca - Örnekköy - Çiniliköy - Nazarköy - A.Kızılca - Yiğitler - Halilbeyli - Sarılar - Sinancılar - Ovacık - Yeşilyurt - Zeamet - Gökçeyurt - Sarıçalı - Hamzababa - Armutlu Sanayi - Sulama Trafoları - İşletmeler ve çevresi 01:00 - 03:00 saatleri arasında
Kiraz: Kiraz İlçesi Uzunköy Mahallesi’nin tamamı 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Konak: Ege, Ferahlı, İsmetpaşa, Zeytinlik, Levent, Ferahlı, Küçükada Laleli, Mimar Sinan, Umurbey, Yenidoğan, Süvari, Sakarya, Konak, İsmet Paşa, Mehtap Zeytinlik mahalleleri, Gürçeşme Caddesi1433, 3505, 3507, 3508, 3510, 3511, 3517, 3550, 3551, 3551, 3552, 3554, 3555, 3556, 3557, 3558, 3559 sokaklar ve çevresi 04:30 - 05:00 saatleri arasında
Atilla, Barbaros, Lale, Yenidoğan, Ege, Küçükada, Lale, M.Sinan, Umurbey mahalleleri 348, 1139, 1433, 2225, 2226, 2227, 2228, 2229 sokaklar ve çevresi 05:30 - 06:00 saatleri arasında
Menderes: Küner Mahallesi ve çevresi 08:30 - 17:30 saatleri arasında
Menemen: Göktepe Köyü ve çevresi 08:30 - 18:00 saatleri arasında
Kemal Atatürk Caddesi İstasyon, Gediz, Seitbey sokaklar ve çevresi 08:30 - 16:00 saatleri arasında
Narlıdere: Urla Asfaltı, Yeni Cami, Körfez, Adalar, Ağrı Dağı, Çamlıca, Dernek, Yeşil, Eyüb, Mithatpaşa Caddesi, Köroğlu, Yaşar Doğu Sokak, Lale Sokak, Gümüş, Ulaş, Ertan, Dernek, Çınar, Mezarlık, Akçakır, Çayırlı, Nergis, Gündoğdu, Tur, Gündoğdu, Ertan, Kılıç, Çiğdem, Zümrüt, Çağlayan, Ardınç, 10/2 sokaklar ve çevresi 03:30 - 04:00 saatleri arasında
Yenikale Mahallesi, Güngören Caddesi Yaka, Altın Vadi, 9 Eylül Caddesi, Öncü, Arıcı, Hürriyet, Mithatpaşa Caddesi, Filiz, Çınar, Yenikale Sokak, Sema Sokak, Arıcı, Çayırlı Sokak, E. Çelebi Sokak, Nene Hatun Sokak, Evrensel Sk, Öncü Mithatpaşa Caddesi, Otaban Yan Yolu, Korkmaz, Seyyah, Altan, M.Seyfi Eraltay, Deniz, Aktuğ, Güzel, Çiçek, Filiz, Orta Okul Lise, Güzel sokaklar.Doğuyaka - Manolya Güngören Caddesi, Hürriyet Sokak, Altın Vadi, Gümüş, Yaka, Polis Çıkmazı, Belediye ve çevresi 03:30 - 04:00 saatleri arasında
Sahilevleri Mahallesi Eyyüp Caddesi, Güvendik, Sarışın, Dalya, Onur, Zeytin, Ağrı Dağı, Adalar, Körfez, Karayel, Bedirhan, Vatan, Dalya Ufuk, Zeytin, Çağlayan Sitesi, Kırlangıç, Ufuk, Zeytin, Ilıca, Vural, Karakızlı, Dernek, Eyüp, Zeytin, Körpes, Onur sokaklar ve çevresi 03:30 - 04:00 saatleri arasında
Ilıca Mahallesi 9 Eylül Konservatuarı Karşısı Güngören Caddesi ve çevresi 03:30 - 04:00 saatleri arasında
Dolaplıkuyu, Dayıemir mahalleleri, Atatürk, Çamlıçay, Çetin Emeç, Sahilevleri mahalleleri, Irmak, Safa Irmak, Venüs, Yonca Zübeyde Hanım, Gürler, Tevfik Caddeleri Fikret, Korsan, Yağmur, Yasemin, Mercan, Çayır, Aydın, Yosun, Meltem, Orkide, Kervan, Palmiye, Sazlık, Aydın, Çayır, Mercan sokaklar, Deniz Onarım Komutanlığı 00:30 - 01:00 saatleri arasında
Ödemiş: Karadoğan Mahallesi Kısmen 09:00 - 17:00 saatleri arasında
Tire: Akkoyunlu Mahallesi ve Çavdar Tepe yöresi çevresi 08:30 - 18:00 saatleri arasında
Urla: Kalabak Mahallesi’nin bir bölümü, 3007, 3029, 3020, 3013, 3016, 3032, 3036, 3012, 3027, 3016/1 sokaklar ve çevresi 08:00 - 18:00 saatleri arasında
Kalabak Mahallesi ve Kekliktepe yöresi 06:00 - 08:00 saatleri arasında