Yazdır Arkadaşına gönder
Tiyatro ile uyuşturucuya 'Hayır'
Tiyatro ile uyuşturucuya 'Hayır'Konak Belediyesi, Uluslararası 118R Çevresi Federasyonu Lions Kulübü, Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde ‘Çiçekler Solmasın, Geleceğimiz Kararmasın’ sloganıyla, ‘Tiyatro ile uyuşturucuya hayır’ kampanyası başlatıldı.
‘Gazete kokusu’ isimli tiyatro oyununda bir genç kızın nasıl uyuşturucu bağımlısı olduğu ve başına neler geldiği anlatıldı. Konak Belediyesi sınırları içinde yer alan okullarda sahnelenen oyunla ilgili konuşan Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, eğitimde kültür ve sanata büyük önem verdiklerini söyledi.

Tartan, “Toplumun çeşitli kesimlerinden aldığınız mesajları değerlendirmeyi unutmayın. Değerlendirirken de doğru kararlar alın. Aldığınız doğru kararlar yaşamınızı büyük ölçüde etkiler. Bugün burada uyuşturucu ve zararları konusunda bilgilendirici, madde bağımlılığı konusunda bilinçlendirici bir oyun izleyeceksiniz" diye konuştu.Tarih: 28/4/2012
480 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.