Yazdır Arkadaşına gönder
Tartan yeni yılı Vanlı depremzedelerle karşıladı
Tartan yeni yılı Vanlı depremzedelerle karşıladı
Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, yeni yılı geçtiğimiz ay Van’da meydana gelen depremde evleri yıkılan Güngör ailesinin fertleriyle birlikte İzmir’de yeni yaşam kurdukları evlerinde karşıladı. Tartan, yeni yıl mesajında dostluk ve sevgilerin paylaşıldıkça büyüdüğünü söyledi.

Vanlı Emine - Cemalettin Güngör ve Aysel - Kemal Güngör ailesinin sofralarını paylaşan Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, beraberinde getirdiği armağanları Vanlı depremzede ailelerin üyelerine sundu. Tartan, 2012 yılının tüm vatandaşlara mutluluk, sağlık, huzur ve barış getirmesini diledi. Her yılbaşı gecesinde vatandaşlarla “dost sofrası”nı paylaştıklarını anlatan Tartan, bunun kendisine mutluluk verdiğini belirtti.

“Bugün yeni yıl için hepimiz bir şeyler diliyoruz. Mutluluk istiyoruz, huzur istiyoruz, keyif istiyoruz. Herkesin gönlünden geçenin, iyiliklerin yeni yılda gerçekleşmesini diliyorum” diyen Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İyilikler olacak, zaman zaman acılar olacak ama teraziye koyduğumuz zaman hep mutluluklar, güzelliklerin bulunduğu taraf daha ağır bassın. Bu yıl Van depreminde evleri yıkılan; şükür ki can kaybı yaşamayan iki ailenin konuğu oldum. 2012 yılı herkese mutluluk, keyif, esenlik, huzur getirsin. Önce sağlık diliyorum. 2011’de maalesef çeşitli acılar yaşadık. Hep birlikte toplum olarak üzüldük. Ama kenetlendik, bir araya geldik, yaraları sarmaya çalıştık. İnşallah 2012’de bunların hiçbiri olmasın. Yüzümüz daha çok gülsün. Ülkemiz daha iyiye gitsin. Çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız geleceğe daha bir umutla koşsun.”


Tarih: 31/12/2011
561 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri