Yazdır Arkadaşına gönder
SunExpress’in İzmir’den St. Petersburg'a uçuşları başlıyor
SunExpress’in İzmir’den St. Petersburg'a uçuşları başlıyor  Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2019 yaz sezonunda da Türkiye - Avrupa arasındaki uçuşlarını arttırmaya devam ediyor. Ege Bölgesine tarifeli seferlerle en fazla turist getiren havayolu SunExpress, 30 Mayıs tarihi itibariyle İzmir – St. Petersburg uçuşlarına başlıyor.

Yaz sezonunda yeni destinasyonlar

SunExpress 13 Nisan 2019 tarihinden itibaren İzmir’den Hollanda’nın Eindhoven şehrine direkt tarifeli seferler başlatmıştı. Havayolu 30 Mayıs 2019 tarihinden itibaren de Rusya’nın popüler turizm destinasyonu St. Petersburg’u uçuş ağına ekliyor.

Fransa’nın ikinci büyük kenti Marsilya’ya ise 10 Haziran itibaren uçmaya başlayacak olan SunExpress, yeni destinasyonlar ile birlikte 2019 yazında İzmir’den sunduğu toplam dış hat destinasyon sayısını 32’ye çıkarıyor.

Aktarma merkezi İzmir’e bu yaz 1.7 milyon koltuk arz eden SunExpress, iç hatlarda ise İzmir’i direkt seferlerle Adana, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Erzurum, Kars, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van’a bağlayarak İzmir’den Türkiye’nin toplamda 12 kentine uçuş sağlıyor.

Tarih: 16/5/2019
388 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri