Yazdır Arkadaşına gönder
Kocaoğlu yeni yılı Foça’da karşıladı
Kocaoğlu yeni yılı Foça’da karşıladı
Yılın son gününde Foça’ya giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ile birlikte ilçede çeşitli incelemelerde bulundu. Kocaoğlu, hem Foçalı çocukların hem de Foça Belediyesi çalışanlarının yeni yıllarını kutladı.

Aziz Kocaoğlu, iilk olarak Reha Midilli 11 Eylül Spor Salonu’nda çocuklarla bir araya geldi. Kocaoğlu, salon içine kurulan oyun parkında eğlenen çocukların yeni yıllarını kutladı. Daha sonra Demokrasi Meydanı’na geçen Aziz Kocaoğlu, hafta içinde açılan Balıkçı Heykeli”nin önünde vatandaşlarla söyleşti.

Foça Belediyesi’nin Yeni Plaj’daki tesisinde belediye çalışanlarıyla birlikte yeni yıl pastası da kesen Kocaoğlu, 2012 yılının “adalet yılı” olmasını diledi. Aziz Kocaoğlu, yılbaşı mesajında, “2012’nin insanlığa, ülkemize, tüm dünyaya barış getirmesini diliyorum. Huzur içinde; terörden, adaletsizliklerden, şiddetten, özellikle de kadına karşı şiddetten uzak bir yıl diliyorum” dedi. Son yaşanan gelişmelerden dolayı yeni yıla “buruk” girdiğini sözlerine ekleyen Başkan Kocaoğlu, “2012’de bu olayların son bulmasını ve arkadaşlarımızın özgürlüklerine kavuşmalarını istiyoruz” diye konuştu.


Tarih: 31/12/2011
495 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri