Yazdır Arkadaşına gönder
Karşıyaka Belediyesi’nin yaz spor okulları başlıyor
Karşıyaka Belediyesi’nin yaz spor okulları başlıyor
Çocuklara spor alışkanlığı kazandırmak ve tatil döneminde kaliteli zaman geçirmelerini sağlamayı hedefleyen Karşıyaka Belediyesi, dokuz farklı branşta yaz spor okulu açacak. Kurslar için başvurular 10 Haziran 2019 günü başlayacak. Kurslara katılmak isteyenler, Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda kayıt yaptırılabilecek.

Yaz spor okullarında kurslar 18 Haziran 2019 günü açılış töreniyle başlayacak. Kurslar, Karşıyaka Belediyesi bünyesindeki modern spor tesislerinde yaz sonuna kadar sürecek. Bale 4-9 yaş, cimnastik 4-10 yaş, voleybol, basketbol, yüzme, futbol, judo ve masa tenisi 7-16 yaş grubundaki tüm çocuklara açık olacak. Okçuluk kursuna ise 7 yaş ve üzeri herkes katılabilecek. Kurslara ilişkin 0232 324 73 63 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alınabilecek.

Sporla iç içe nesiller yetiştirmeyi hedeflediklerini vurgulayan Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, spor kurslarıyla çocukların tatil dönemini en iyi şekilde değerlendirmesini sağlamayı, ruhsal, bedensel ve sosyal gelişimlerini desteklemeyi amaçladıklarını söyledi. Tugay, “Bu kurslarda çocuklarımız bir yandan becerilerini geliştirirken bir yandan da sosyalleşme imkanı bulacak. Hem nitelikli hem de keyifli bir yaz tatili için tüm çocuklarımızı spor okullarımıza bekliyoruz” dedi.


Tarih: 6/6/2019
2112 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri