Yazdır Arkadaşına gönder
İzmir için "Projem İzmir" eğitimi
İzmir için İzmir Kalkınma Ajansı’nın (İZKA) sunduğu ücretsiz proje danışmanlığı hizmeti "Projem İzmir Teknik Yardım Masası"nın yoğun ilgi görmesinden sonra İZKA ücretsiz proje eğitimlerini de başlatıyor. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin, kamu kurumu, yerel yönetim veya sivil toplum kuruluşlarının kendi projelerini yazabilmesi için kapasitelerini geliştirmek ve böylece İzmir’in mali desteklerden aldığı payı artırmaya yönelik olarak bir dizi eğitimler gerçekleşecek.

İZKA Genel Sekreteri Dr. Ergüder Can, “Projem İzmir Teknik Yardım Masası, kısa sürede yoğun ilgi gördü. Şimdi yeni bir hizmeti daha devreye sokarak ücretsiz proje yazma eğitimlerini başlatıyoruz. İZKA olarak ana faaliyetlerimizden biri de İzmir’de proje yazma kültürünü geliştirmek ve İzmir’in hibe fonlardan aldığı payı büyütmek. Proje fikri olup hayata geçirmek için finansal destek arayan, ulusal veya uluslararası fonlardan yararlanmak isteyen, projesi için mali kaynak bulmuş olup projesinin uygulamasında önerilere ihtiyaç duyan tüm İzmirliler bu hizmetten faydalanabiliyor. Şu ana kadar kamu kurumu görevlileri, özel sektör çalışanları, sivil toplum kuruluşu gönüllüleri ve üniversite öğretim üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Bu da bize İzmir’de böyle bir hizmete ihtiyaç olduğunu bir kez daha gösterdi" dedi.

Projem İzmir Teknik Yardım Masası hizmetinden yararlanabilmek ve eğitimlere kayıt yaptırmak için İZKA ile telefon (489 81 81 / 162) veya e-posta yoluyla (projemizmir@izka.org.tr),iletişime geçilebilir, detaylı bilgi için www.izka.org.tr sayfası ziyaret edilebilir Projem İzmir Teknik Yardım Masası, Facebook (facebook.com/projemizmir), Twitter (twitter.com/projemizmir) gibi sosyal medya kanallarından da üye ve takipçilerini güncel hibe duyuruları ve etkinliklerden haberdar ediyor. İZKA yetkilileri proje geliştirmek isteyen tüm İzmirlileri Projem İzmir Teknik Yardım Masasına davet ediyor.


Tarih: 29/9/2012
570 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri