Yazdır Arkadaşına gönder
İktisat öğrencilerini buluşturan kongre başladı
İktisat öğrencilerini buluşturan kongre başladıEge Ajans- Ege Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen 15. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi yoğun katılımla başladı.

Farklı ülkelerden 192 bildiri özeti gönderildiği kongrenin açılış töreninde konuşan Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı Prof. Dr. Haluk Soyuer fakültenin yurtdışına gönderdiği öğrencilerinin giderek arttığına ve fakülte de öğrencilerine sundukları eğitimin kalitesinin yükseldiğini vurguladı.

Kongrenin başarılı geçmesi için öğrencilerin büyük bir çaba sarfettiğini ifade eden Prof. Dr. Soyuer, tebliğlerin çok çeşitli konularda olduğuna dikkat çekti.
Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi sonunda, sunum yapacak katılımcılar arasından bir kişiye Prof. Dr. Haluk Erlat onuruna “Genç İktisatçı Ödülü” verilecek. Kongre 27 Nisan tarihine kadar devam edecek

Tarih: 26/4/2012
516 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.