Yazdır Arkadaşına gönder
İFOD'un geleneksel sergisi MAVİ temasıyla açılıyor
İFOD'un geleneksel sergisi MAVİ temasıyla açılıyorİzmir Fotoğraf Sanatı Derneği (İFOD) üyelerinin seçilmiş eserlerinden oluşan 24.Geleneksel Sergisi MAVİ, Karşıyaka Belediyesi Hamza Rüstem Fotoğraf Evi’nde 10 Şubat 2018 tarihinde saat 16.00’da ziyarete açılacak.

1986 yılında kurulan İFOD’un geleneksel sergileri 1994 yılından bu yana kesintisiz olarak düzenleniyor. Sergiyle, dernek üyelerinin yapıtlarını gelenekselleşmiş bir etkinlik biçiminde sunmak, nitelikli çalışmaları toplumla paylaşmak ve fotoğraf sanatına ilişkin doğru ölçülerin ortaya çıkmasına destek olmak amaçlanıyor.

Bu yıl düzenlenen serginin konusunun MAVİ olduğunu belirten İFOD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaptan, sergiye 57 üyenin 250 fotoğrafı ile katıldığını ve 36 fotoğrafın, seçici kurul tarafından sergilemeye değer bulunduğunu söyledi.

Karşıyaka Belediyesi Hamza Rüstem Fotoğraf Evi’ndeki MAVİ Sergisi, 25 Şubat 2018 tarihine kadar izlenebilecek. Sergi, 17 Mart 2018 tarihinde Midilli Fotoğraf Sanatı Derneği’nde de fotoğraf severlerle buluşacak.

Sergide Ahmet Kılıç, Ayhan Turan Menekay, Ayşe Aytün Aytar, Emine Yelkenci, Ercan Pek, Fatma Kalınkaya, İbrahim Okşan, Kıvanç Şen, Mehmet Çabuk, Meliha Aladağ, Metin Aras, Okyar Atilla, Öznur Deniz, Öznur Karakurt, Resul Parmaklı, Sadık Tümay, Sezin Ölmez, Süleyman Bilgenve Şeref Artagan’ın eserleri yer alıyor.

Tarih: 10/2/2018
1523 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri