Yazdır Arkadaşına gönder
Havuz Şenliği, 1 Haziran'da Urla'da başlıyor
Havuz Şenliği, 1 Haziran'da Urla'da başlıyorNisan ayı başında gerçekleştirilen olağanüstü kongre ile göreve gelen TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş, yönetim kurulu üyeleri Suavi Yardımoğlu, Nuri İmre, Çağatay Çağlar ve Mutlu Duman ile Tesis Müdürü Nuran Gani, Urla Belediye Başkanı M. Selçuk Karaosmanoğlu' ziyaret etti.
Ziyarette Urla'daki TSYD Yüzme Havuzu tesislerinin “Urla’nın prestiji” olması konusunda prensip kararı alındı.

Görüşelerde yeni yönetimi tebrik eden Karaosmanoğlu, “Yönetime genç jenerasyon gelmiş, tebrik ediyoruz. Nöbet değişiminde üstlendiğiniz görevi en iyi şekilde yerine getireceğinize inanıyorum" diye konuştu.
TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş ise "TSYD Tesisleri’ne Urla'ya yapılmış bir yatırım olarak bakılmalı. İlçedeki tek havuz ve spor kompleksi olarak misafirlerimizi layıkıyla ağırlamamız için belediyemiz ile işbirliği içinde olmamız gerektiğini düşünüyorum. Urla Gençlik ve Spor Kulübü ile ortak yüzme okulları gerçekleştiriyoruz. Karşılıklı profesyonel bir yapıya sokarak Urla'nın prestijli mekanları arasına tesisimiz yer almalı" dedi.
Yüzme okulları dışında düğün, nişan ve eğlence gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapan TSYD Yüzme Havuzu Tesisleri, yeni sezon için 1 Haziran'da kapılarını yeniden hizmete açacak.

Tarih: 26/4/2012
1113 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri