Yazdır Arkadaşına gönder
Ege Üniversitesi Sağlıklı Yaşam Salonu halka açıldı
Ege Üniversitesi Sağlıklı Yaşam Salonu halka açıldı
Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu bünyesinde faaliyet gösteren Sağlıklı Yaşam Salonu artık bütün İzmirlilere hizmet verecek.

Amaçlarının sağlıklı nesiller yetiştirmek olduğunu söyleyen EÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ercan Haslofça, “Halkımızın yüksekokulumuz bünyesindeki salona gelerek cüzi bir ücretle spor yapmaları mümkün. Çünkü bizim için asıl amaç sağlıklı nesiller yetiştirmek. Sağlıklı Yaşam Salonu’nda uyguladığımız politikayla ilerleyen zamanlarda yüksekokulumuz bünyesine pilates salonu, tenis kortu gibi spor alanları da kazandırmak istiyoruz” diye konuştu.

Yrd. Doç. Dr. Ercan Haslofça, “Her ortamın kendine göre kuralları bulunmaktadır. Salonumuzda da kılık kıyafet önemli. Salona gelirken uygun kıyafetler, temiz ayakkabılar giyilmesi ve havlu kullanımı bizim dikkat ettiğimiz noktalar. Hijyen çok önemli” dedi.

Sağlıklı Yaşam Salonu sabah 11.00’den akşam saat 20.30’a kadar açık.


Tarih: 25/10/2011
1430 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.