Yazdır Arkadaşına gönder
Deri Konfeksiyon Fuarı'nda ziyaretçilere -30 derece sürprizi
Deri Konfeksiyon Fuarı'nda ziyaretçilere -30 derece sürprizi
Deri sektörünün profesyonellerini bir araya getirecek Leather & More – 3.Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde; Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), İzmir Ticaret Odası (İZTO) ortaklığında İZFAŞ tarafından gerçekleştirilecek. Gaziemir'deki Fuar İzmir'de düzenlenecek fuar 21 - 23 Ocak 2019 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.Üç gün boyunca sektörün önde gelen deri ve deri giyim markalarını, perakendecileri, toptancıları, deri aksesuar mağazaları ve tasarım firmalarını buluşturacak fuar C Holünde gerçekleşecek ve sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak.

En sıcak deri montla fotoğrafını çek

Bu yıl fuar C Hol girişinde oluşturulan "Soğuk Oda" konseptiyle fuar ziyaretçilerini -30 derecede önce üşütecek, hemen ardından ise askılarda yer alan deri montlarla ısıtacak. Soğuk Oda’ya girecek fuar konukları, içeride yer alan kamerayla birlikte bu anları kaydetme fırsatı da yakalayacak. Soğuk Oda, misafirlere güzel bir anı da bırakacak. “En sıcak deri montla fotoğrafını çek” yazılı bir sloganla odaya girenleri renkli bir sürpriz karşılayacak. Ziyaretçiler, odaya yerleştirilecek boy aynası ve üst kısmında yer alan uzaktan kumandalı mercek ile fotoğraf çektirme imkanı yakalayacak. -30 derecede, deri montlarla çekilen fotoğraflar, ziyaretçilere odadan çıkışta basılarak verilecek.
​​​​​​​
Yılın ilk anlaşmaları yapılacak

Başta İzmir, İstanbul, Aydın ve Manisa illerinden olmak üzere 40’ın üzerinde katılımcı firmayı ağırlamayı hedefleyen fuar, her yıl büyümeye devam ediyor. En yeni modellerin görücüye çıkacağı fuar, yılın ilk anlaşmalarına da ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin çeşitli noktalarından gelmesi beklenen satın almacıların yanında; Almanya, Azerbaycan, Belçika, Fransa, Güney Kore, İngiltere, İspanya, Kosova, Montenegro, Pakistan, Rusya, Tunus, Ukrayna, Vietnam ve Yunanistan’dan sektör profesyonelleri bekleniyor.


Tarih: 20/1/2020
435 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.