Yazdır Arkadaşına gönder
APİKAM’dan “Kent ve Spor” sergisi için bağış çağrısı
APİKAM’dan “Kent ve Spor” sergisi için bağış çağrısı  İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi (APİKAM), “Kent ve Spor” adıyla yeni bir sergi hazırlıyor. 2018 yılı içerisinde açılması planlanan sergi için İzmirlilerden de katılım bekleyen Büyükşehir Belediyesi yetkilileri elinde kentin spor tarihiyle ilgili belge, fotoğraf ve obje bulunan İzmirlileri, APİKAM ile paylaşmaya ve bu sergiyi birlikte kurmaya çağırdı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre sergi için objelerin müzeye son teslim tarihinin 22 Kasım 2017. "Kent ve Spor" temalı sergi için yapılan bağışlar, bağışçıların ismi ile sergilenecek.

Bağış yapmak isteyen vatandaşlar İzmir'in spor tarihiyle ilgili obje ve belgeleri Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzeler Şube Müdürlüğü’nün Şair Eşref Bulvarı No: 1/A Çankaya adresine (eski İtfaiye Binası) iletebilecek.

Sergiye destek vermek isteyenler 0.232 293 39 06 ya da 0.232 293 32 67 numaralı telefonlardan APİKAM’a ulaşabilir ya da apikam@apikam.org.tr adresine mail gönderebilir.

Tarih: 13/11/2017
3509 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri