Yazdır Arkadaşına gönder
88. İzmir Enternasyonal Fuarı 06 Eylül'de açılacak
88. İzmir Enternasyonal Fuarı 06 Eylül'de açılacak
Türkiye’nin ilk ve tek genel ticaret fuarı 88. İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl 06 - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında “Fuardayız” sloganıyla düzenlenecek. Kültürpark’ta gerçekleştirilecek 88. fuarda partner ülke Çin Halk Cumhuriyeti, odak ülke Hindistan, onur konuğu il Kahramanmaraş olacak.

88. İzmir Enternasyonal Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi katılımı İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat Etkinlikleri AŞ (İZFAŞ) tarafından 6 – 15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. On gün sürecek fuar, konserler, tiyatro oyunları, film gösterimleri, söyleşiler, sokak gösterileri, iş görüşmeleri gibi etkinliklere sahne olacak.

Fuarda bu yıl partner ülke olarak belirlenen Çin Halk Cumhuriyeti, kendine özgü kültürel değerlerini Kültürpark 2 No’lu Hol’de yer alacak standında sergileyecek. Geçen yıl düzenlenen 87. İEF’de ziyaretçilerin ilgi gösterdiği Hindistan, bu yıl 88. İEF’de odak ülke olarak Hol 1/A’da yer alacak.

İzmir Enternasyonal Fuarı’nın ilk onur konuğu ili Kahramanmaraş olacak. “Doğa dostu şehir ve duyarlılık” ana temasıyla EXPO 2023’e hazırlanan Kahramanmaraş, 88. İEF’ye çeşitli etkinliklerle renk katacak.


Tarih: 11/8/2019
1075 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri