Yazdır Arkadaşına gönder
26. Diş Hekimleri Kongresi İzmir'de başlıyor
26. Diş Hekimleri Kongresi İzmir'de başlıyor
İZDO 26. Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi 08-10 Kasım 2019 tarihlerinde Tepekule Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Kongreye alanında uzman, yerli ve yabancı akademisyenler ve diş hekimleri katılacak.Etkinliğin ikinci günü gazeteci İsmail Küçükkaya da diş hekimleriyle bir söyleşi gerçekleştirecek.

Kongrede diş hekimliğinin güncel konularındaki gelişmeler anlatılırken, bilimsel komite tarafından hazırlanan konferans, seminer, panel ve kurslar gerçekleştirilecek.

Kongre süresince, 1250 metrekareye kurulan sergi alanında diş hekimliği malzeme üretimi, ithalat ve satışını yapan firmalar yeni ürünlerini diş hekimleriyle paylaşacak. Kongrenin son günü olan 10 Kasım Pazar günü ise Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 81. yıl dönümü sebebiyle bir anma etkinliği gerçekleştirilecek.

İzmir Diş Hekimleri Odası Başkanı ve Kongre Başkanı Dr.Murat Sütpideler; çağdaş diş hekimliği uygulamalarının yer alacağı kongreye meslektaşlarının ve dental sektörün tüm bileşenlerinin katılacağını söyledi.

Kongrenin ikinci günü gazeteci İsmail Küçükkaya da bilimsel oturumlar sonrası diş hekimleriyle bir araya gelecek. Anadolu Salonu’nda gerçekleşecek söyleşide Küçükkaya güncelkonuların yanı sıra, mesleki deneyimlerini paylaşacak.


Tarih: 7/11/2019
445 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.