Ana Sayfa Güncel Haberler Koronavirüs salgını sonrası nasıl bir turizm sezonu bekleniyor?

Koronavirüs salgını sonrası nasıl bir turizm sezonu bekleniyor?

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği’nce (ETİK) düzenlenen “Zoom Tv Buluşmaları” sürüyor. Internet üzerinden, Zoom video konferans uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek buluşmaların ikincisinde “Koronavirüs (Covid-19) salgını sonrası nasıl bir turizm sezonu bekleniyor?” sorusuna yanıt aranacak. Etkinlikte, konaklama tesislerinin dezenfeksiyonu, hijyeni, enfeksiyonun risklerinden kaçınmak için alınacak önlemler ve enfeksiyonun kontrolü” konuları da ele alınacak.

ETİK’in “Zoom Tv Buluşmaları” adıyla düzenlediği video konferanslar serisinin ikincisine ETİK Danışma Kurulu Üyesi, Medical Park Başhekim Yardımcısı ve Ege Sağlık Turizm Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Zeki Hozer, Diversey Inc. Güney Bölgeler ve Konaklama Sektörü Satış Direktörü Murat Karaben ile ETİK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Wyndham Grand İzmir Özdilek Genel Müdürü Funda Çam konuşmacı olarak katılacak. ETİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Mark Warner Phokaia Beach Resort Genel Müdürü Bilge Durdu’nun yöneteceği yöneteceği video konferans 14 Nisan 2020 Salı günü saat 14.00’te başlayacak.

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı Mehmet İşler, internet üzerinden canlı yayınlanan video konferansı konuya ilgi duyan herkesin izleyebileceğini söyledi. İşler, ETİK’in video konferanslar serisinin bilgisayar, tablet veya cep telefonuna yüklü Zoom uygulaması aracılığıyla izlenebileceğini hatırlattı.

ETİK’in Zoom video konferansı https://us02web.zoom.us/j/640836534 bağlantısıyla izlenebilecek. (Zoom video konferans kimliği: 640 836 534)

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
 

Most Popular

Recent Comments