İzmir Doğalgaz’dan fotoğraf yarışması

İzmir Doğalgaz’ın İzmir Fotoğrafçılar Odası işbirliği ile düzenlediği fotoğraf yarışmasının bu yılki teması “Kültürel Miraslarımız” olarak belirlendi. Profesyonel ve amatör tüm fotoğraf severlere açık olan, Türkiye genelinde düzenlenen yarışmanın son başvuru tarihi 01 Nisan 2020. Yarışmaya Türkiye dışında çekilen fotoğraflarla da katılınabilecek.

Seçici kurul tarafından üç eser derece, üç eser mansiyon için belirlenirken, 34 eser ise sergi için değerlendirilecek.Yarışmada birinci gelen esere 5 bin lira, ikinci gelen esere 2 bin 500 lira, üçüncü gelen esere ise bin 250 lira para ödülü verilecek. Mansiyon kazanan üç yarışmacıya da 500’er lira ödenecek. Yarışmanın ödül töreni 16-18 Nisan 2020 tarihleri arasında İzmir Fotoğrafçılar Odası’nın Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenleyeceği Fotoğrafçılık Günleri Fuarı’nda yapılacak.

Her yarışmacının en az beş eserle başvurabileceği yarışma için katılım şartnamesi, İzmir Doğalgaz ve Özer Sanat Merkezi kurumsal web sitelerinden sağlanabilecek.

Bir cevap yazın