Foça’da özel öğrencilere deniz sporları eğitimi verildi

Foça Windsurf & Yelken Kulübü’nün, Foça Belediyesi, Foça Kaymakamlığı, Foça Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Leon Otel işbirliğiyle özel öğrencilere deniz sporları, kano ve windsurf eğitimi verildi. Bu yıl 24 – 27 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen proje kapsamında Foça – Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu’nun özel sınıfında eğitim gören beş öğrencinin sosyal ve bedensel yetenekleri, deniz sporları aracılığıyla geliştirilmesi sağlandı.

Sertifika töreninde konuşan Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, deniz sporları eğitimi gören özel öğrencilere ve sosyal sorumluluk projesinin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm kişilere, kurumlara ve kuruluşlara teşekkür etti. Gürbüz, eğitime destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

Projeye katılan öğrencilerden Eyüp Keleş’in sertifikasını Foça Kaymakamı Ali Çetin, Habip Köstekçi’nin sertifikasını Garnizon Komutanı ve Amfibi Görev Grup Komutanı Tümamiral İbrahim Özdem Koçer, Halenur Tunçel’in sertifikasını Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Eray Önkoyun’un sertifikasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Emre Şahin, Çiğdem Serçe’nin sertifikasını Foça Liman Başkanı Yaşar Karabacak verdi.

Gönüllü eğitmenlik çalışmalarından dolayı Öğretmen Aycan Tuyan Akman’a, Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu Müdürü Pembe Civelekoğlu ve Eğitmen Alpcan Uğuz’a, Foça Windsurf &Yelken Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Safran ve Öğretmen Muhammet Demiröz’e Leon Otel Yönetim Kurulu Başkanı Levent Altuğ adına Pınar Çelik, katılım ve teşekkür belgelerini sundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın