Corendon Airlines İzmir’den kışın da uçacak

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, İzmir ve çevre illerde etkinlik gösteren seyahat acenteleriyle ve gazetecilerle bir araya geldi. Karaer, Corendon’un Haziran ayında başlayan İzmir-Avrupa uçuşlarının yanı sıra 2019-2020 kış dönemi programı hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Yıldıray Karaer, Hollanda’da kurulan bir Türk markası olan Corendon Airlines’ın İzmir’deki ilk uçuşlarına verdikleri destekten ötürü geceye katılan tüm acentelere teşekkür etti. 2005 yılında kurulan Corendon Airlines olarak ilk kez bu yaz bir uçağımızı Adnan Menderes Havalimanı’na baz alarak Avrupa’dan İzmir’e direkt uçuşlar düzenlemeye başladıklarını anlatan Karaer, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Beklentimizin ötesinde ilgi gören ilk uçuşlarımızdan aldığımız motivasyon ile İzmir’deki hedeflerimizi büyütüyoruz. 2019-2020 kışı boyunca da Avrupa’nın yedi meydanından İzmir’e düzenleyeceğimiz uçuşların programını açıkladık. 2020 yazında da meydan sayımızı ve base ettiğimiz uçak sayısını arttırarak İzmir turizmine daha da fazla katkı sağlamak niyetindeyiz.”

Corendon Airlines’ın İzmir’den gerçekleştirdiği direkt uçuşların planlaması şöyle:

01 Haziran 2019 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında:

Köln: Salı, Cuma, Pazar
Düsseldorf: Pazartesi, Perşembe, Cumartesi
Frankfurt: Salı, Cuma
Hannover: Cuma, Cumartesi
Hamburg: Çarşamba, Pazar
Maastricht/Aachen: Perşembe, Pazar
Münih: Pazartesi, Cumartesi
Stuttgart: Salı, Cuma
Münster: Salı

01 Kasım 2019 – 02 Nisan 2020 tarihleri arasında:

Köln: Salı, Cuma
Düsseldorf: Pazartesi, Perşembe, Cumartesi
Frankfurt: Salı, Cuma
Hannover: Perşembe, Pazar
Hamburg: Pazar
Münih: Pazartesi, Cumartesi
Stuttgart: Salı, Cuma

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın