İZTO üyeleri FESPA Eurasia 2018’i ziyaret etti

FESPA Eurasia Fuarcılık A.Ş. ve Açıkhava Reklamcıları Derneği (ARED) işbirliğiyle “FESPA Eurasia Dijital, Serigrafi, Tekstil Baskı ve Endüstriyel Fuarı” düzenlendi. İzmirli reklamcılar, İzmir Ticaret Odası’nın fuar ziyareti etkinliği kapsamında FESPA Eurasia’da sektörün yenilikleriyle buluştu.

Bu yıl altıncı kez düzenlenen “FESPA Eurasia” 06 – 09 Aralık 2018 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. FESPA Eurasia 2018, 120’den fazla katılımcı ve 80’den fazla ülkeden gelen ziyaretçileri ağırladı.

Baskı ve endüstriyel reklam sektörünün önemli etkinliklerinden FESPA Eurasia, bu alanda etkinlik gösteren profesyonelleri buluşturdu. Fuar, geniş format dijital baskı, serigrafi baskı, tekstil baskı, konfeksiyon süsleme, araç kaplama, 3D baskı, promosyon, display, LED ve endüstriyel reklam teknolojileri, sarf malzemeleri ve yazılımlarını tek bir çatı altında topladı.

Açıkhava Reklamcıları Derneği (ARED) ortaklığıyla düzenlenen FESPA Eurasia 2018’de baskı ve endüstriyel reklama ilişkin son teknolojiler sergilendi. İzmir Ticaret Odası (İzTO), sektördeki üyelerini 08 Aralık 2018 günü İstanbul’daki fuara götürerek reklamcılık ve dijital baskı teknolojilerine ilişkin yenilikleri sunan etkinliklerle buluşturdu.

FESPA organizasyonu

Serigrafi baskı, dijital baskı ve tekstil baskı sektörlerini desteklemek üzere Avrupa çapında 37 üye derneğin oluşturduğu FESPA, 1962’de kurulmuş bir federasyon olarak sektöre hizmet veriyor. “Amaç için kazanç” sloganıyla hareket eden ve baskı sektörü pazarının büyümesi için eğitim sektörüne de destek veren federasyon, Türkiye’nin ulusal baskı derneği olan ARED ile de işbirliği yapıyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın