Kadınları elde etme yolları (!)

Aslında yazımın başlığını “çapkınlara ipuçları” koyacaktım ama sonra düşündüm ki, “çapkın” denen kişi zaten bunun kitabını yazmış olan adamdır. Şimdi tereciye tere satmak olmaz Abilerini görüp de gıpta eden yeni yetme çapkın adaylarına ufak bir katkım olsun dedim. (Şaka bir yana, bu yazıdaki asıl amaç bayanlarda farkındalık yaratıp, onları bu kan emicilere karşı uyarmak.)

Sevgili çapkın adayları, öncelikle şunu söyleyeyim. Abilerinizin “Elde edilemeyecek kadın yoktur, yöntemleri farklıdır” sözlerini ciddiye alın. Bir hukuk profesörünün bile dolandırıldığı ülkemizde, fiziksel ve ruhsal açlığı olan o kadar çok bayan varken, yüzde 95?ini elde edebileceğiniz aşikâr. Şimdi gelelim metotlarına;

Öncelikle yönteminizi doğru belirlemek için kişi ile ilgili araştırma yapın. Yeni tanışmış olabilirsiniz, yıllardır çok fazla iletişimde olmadığınız eski bir arkadaşınız da olabilir. Hedef belli ise öncelikle profilini dikkatle inceleyin. Birazcık zeki bir adam iseniz, sosyal medyada yer alan fotoğraftaki duruşu, bakışı, gittiği yerler, arkadaşları, paylaştığı argümanlar size çok ciddi ipuçları verecektir. Bu insanın hayattan beklentisi nedir, zayıf yönleri nelerdir, nelerden hoşlanır vesaire…

Sonra sakın, ama sakın doğrudan ve ısrarlı iletişime geçmeyin. Ara sıra varlığınızı hissettirin, sonra kaybolun. Merak uyandırın, gizem yaratın. Bu arada hangi kadın olursa olsun, mutlaka kendini değerli ve özel hissetmek isteyecektir. Bu yüzden duygusal, güvenilir ve korumacı bir insan olduğunuzu hissettiren ifadeleri paylaşımlarınıza ve satır aralarına serpiştirin. Hiçbir kadın bu üç değeri hissettiğinde es geçemez. Ha, bir de tabii biraz daha duygusal bir kadın ise, şefkatli ve sevgi dolu olduğunuzu hissettirecek adımlar belirleyin. Hayvan sevgisi, damar şarkılar, cümlelerinizin arasında kullanacağınız şarkı sözleri ve şiirlerden alıntılar. Eğer tüm bunları usulü ile yerine getirebilmişseniz, bir kadının sizi merak edip, size adım atmama şansı yoktur.

Eğer adım karşıdan geldi ise bu noktada işte sabrınız ön plana çıkar. Sakın ilk buluşmada ona açık oynamayın. Bırakın hayatın içinden paylaşımlarda bulunarak karşınızdaki sizi kendinin yanında huzurlu ve güvenli hissetsin. Birkaç küçük bakış, bir iki yanlış dokunuş ile ten temasını sağlarken de doğal davranın. İlk adım kadından gelirse kesinlikle kendinizi çekin ve böylece karşıdakinin güvenini hem daha çok kazanın. Hem merak uyandırın, hem de egosunu kibarca ezin. Akabinde sizden mesaj bekleyen kadına sakın yüz vermeyin. O laf atarsa görüp görmezden gelin. Ya da üç mesajından birine cevap vererek onu tahrik edin. Ama sık sık çevrimiçi olarak ne yaptığınızı ya da ona bakıp bakmadığınızı merak ettirmeyi de sakın unutmayın!

Bir sonraki buluşmada bir adım daha ileri gidin. “Fazla naz aşık usandırmasın” diye ona satır aralarında hoş bir iki kelam edip kafasını karıştırın ve ortam müsait ise gecenizi bir dans ya da onun elini tutabilecek bir vesile ile sonlandırın. “Ne oluyor, ne yapmaya çalışıyor?” düşüncesine kapılıp da kafası bulanan kadını artık elde etmeniz için sadece bir adım kaldığını unutmayın. Asla çok iltifat etmeyin. Çok nadiren ve doğal sözcükler seçin. Kendiniz ile barışık ve sempatik bir duruş sergileyin. Güveni daha çok kazanmak için bazı iletişimlerin arasına aileden kişileri katmayı ihmal etmeyin.

Ve tüm bunların sonucunda, üçüncü buluşmada olmasa bile dördüncüsünde mutlaka kadını elde etmiş olursunuz. Tabii tüm bunlar duygusal yönü güçlü zor bayanları elde etmek için, yoksa hayatta günü yaşayan bir sürü kadın var. Onlara güzel bir yemek ve tatil ile kolayca ulaşabileceğinizi söylemek zaten bana düşmez. Bir de hediye aldınız mı elini tutar istediğiniz kadar yanınızda gezdirirsiniz…

Sonuç; Özellikle yaşını başını almış, ancak hayatı halen daha böyle yaşamaya çalışan o kadar çok erkek var ki… Yaşlandığında ve pilleri bittiğinde yapayalnız kalacak ıssız adamlar onlar!

Onlar öyle mutlu olduklarını düşüne dursun, ya siz ne yapıyorsunuz bayanlar?

Siz yalnızlığını sosyal medyada ya da arkadaşlık sitelerinde gidermeye çalışan kadınlar… Gelen her mesajı kendine özel sanmakta ısrarcı davranan, sevgi açlığı yaşayan, yalnız bayanlar; uyanın artık! Hiç tanımadığınız biri size neden ve ne için arkadaşlık teklif etsin? Size niye övgü yağdırsın? Ya da yıllardır tanıdığınız ama hayatınızda hiç esamesi okunmayan birisi yıllar sonra neden karşınıza bambaşka şekilde çıksın? Her satır arasından olumlu mesaj alıp beslenmeye çalışacağınıza, hayal dünyasından çıkıp gerçeğe dönün. Yoksa fiziken ve ruhen daha çok canınız yanacak. Enerjinizi başka taraflara yönlendirin… Varsa size yıllardır sahip çıkan, gerçek ve doğal insanlara siz de dört el ile sarılın!

Unutmayın, ilk intiba asıl olandır; kendinizi avutmayın… Satır aralarında gördüklerinizi görmezden gelmeyin… Akıllı olun!

Sevgi, huzur, vicdan, vefa ve sadakat duyguları ile gerçek dünyada kalın!

Mantığınız yerinde ve şansınız bol olsun…

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın